passo
Esnaf toplumun omurgasıdır

Esnaf toplumun omurgasıdır

Modern Sitesi Kooperatifi Başkanı  ve Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek projelerini Gün FM’de anlattı. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel Programına konuk olan Dilek, “Ben esnafın hamuru ile yoğruldum.Esnaflar arasında 80 yıllık geçmişimiz var.Babam amcam sonra ben her daim bu mesleğin içindeyiz.Bu mesleğin sorunlarını çok iyi biliyorum.Çözüm önerilerini tek tek esnafları […]

Modern Sitesi Kooperatifi Başkanı  ve Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek projelerini Gün FM’de anlattı.

Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel Programına konuk olan Dilek, “Ben esnafın hamuru ile yoğruldum.Esnaflar arasında 80 yıllık geçmişimiz var.Babam amcam sonra ben her daim bu mesleğin içindeyiz.Bu mesleğin sorunlarını çok iyi biliyorum.Çözüm önerilerini tek tek esnafları gezerek anlatıyorum” dedi.

Üyelerimiz yarım saat ayırsın 7/24 hizmet alsın

Seçimin 26 Şubat Cumartesi günü olacağının altını çizen Hakan Dilek, “Malum iş günü.Ancak esnafımız bize yarım saatini ayıorsın biz 4 yılda 7/24 hizmetkarı olacağım.Bu yüzden 81 ayrı meslek grubunda yer alan 1644 esnafımızı oy kullanmaya bekliyoıum’ dedi.

Esnafların çırak yetiştirme sorunlarının bulunduğunu anlatan Başkan Adayı Hakan Dilek’ Son yapılan zamlar esnaflarımızı bunalttı.Bunların farkındayım. Ancak toplumun orta direği ve omurgası olan esnafımız gece gündüz demeden üretmeye çalışmaya devam ediyor.İlimizde çok güzel işler yapılıyor.Bakın karavan başka illere gitmeden ilimizde en iyi şekilde yapılıyor.Teknolojik gelişmelere esnafımız yakından takip ediyor.Projelerimiz oldukça fazla.Hukuksal mali sorunlarına çözüm bulacak uzmanları barındıracağız.Fuarlar ve seminerler sayesinde mesleki becerilerin tanıtımını sağlayacağız.Ahilik ve esnaf kutlamalarımız artarak devam edecek.Turizm bölgelerinde ve tesislerinde esnaflarımıza verilen hizmetlerden indirim sağlayacağız.Esnaf Dayanışma sandığı kurularak yardımlaşma ve dayanışmayı artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Ben bu mesleğin içinden geldim

Seçimlerde centilmence bir yarış beklediğini söyleyen Hakan Dilek ‘3/4 aydır tek tek işyerlerini ve esnaflarımızı geziyorum.Ben bu mesleğin içinden geldim.Sorunları biliyorum.Çözüm önerilerini de biliyorum.Ekibimizle birlkite 4 yıl süre ile esnaflarımızla içieçe kol kola gönül gönüle çalışmayı vaat ediyorum.’diyerek sözlerini bitirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır