passo
“Etkinliğimize herkesi bekliyoruz”

“Etkinliğimize herkesi bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan ve Gönül Köprüsü Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Lütfiye Polat konuk oldu. Erdoğan ve Polat 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla 16 Ekim Cumartesi günü bir etkinlik düzenlediklerini söyleyerek herkesi etkinliğe davet ettiler. Etkinliğin 16 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’de İmaret […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan ve Gönül Köprüsü Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Lütfiye Polat konuk oldu. Erdoğan ve Polat 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla 16 Ekim Cumartesi günü bir etkinlik düzenlediklerini söyleyerek herkesi etkinliğe davet ettiler.
Etkinliğin 16 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’de İmaret Camii önünden başlayacağını söyleyen Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, “Etkinlikte protokol mensuplarına ve katılımcıların gözlerine bant ve ellerine beyaz baston vereceğiz. Böylece çok kısa süreliğine de olsa bizleri anlamalarını sağlayacağız. Etkinliğimize herkesi bekliyoruz” diye konuştu.
Gönül Köprüsü Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Lütfiye Polat ise sivil toplum kuruluşlarının işbirliği yapmalarının önemine değinerek bir olmanın önemine değindi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır