passo
“Etkinliğimize herkesi bekliyoruz”

“Etkinliğimize herkesi bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Gönül Köprüsü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Lütfiye Polat konuk oldu. Polat 6 Temmuz Salı günü yapacakları, “Hayallere Umut, Geleceğe Işık Olmak” isimli etkinlikle ilgili bilgiler verdi. Afyonkarahisar Kent Konseyi, Gönül Köprüsü Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Ankara Artistik Kuaförler Derneği işbirliğiyle 6 Temmuz Salı akşamı Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Gönül Köprüsü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Lütfiye Polat konuk oldu. Polat 6 Temmuz Salı günü yapacakları, “Hayallere Umut, Geleceğe Işık Olmak” isimli etkinlikle ilgili bilgiler verdi.
Afyonkarahisar Kent Konseyi, Gönül Köprüsü Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Ankara Artistik Kuaförler Derneği işbirliğiyle 6 Temmuz Salı akşamı Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi’nde, ‘Hayallere Umut, Geleceğe Işık Olmak’ ismi verilen şölen düzenleyeceklerini kaydeden Gönül Köprüsü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Lütfiye Polat, “Şölen programıyla kuaförlük, berberlik ve güzellik bölümü eğitimi alan lise çağındaki öğrencilerin pandemi döneminde yaşadıkları sıkıntılara bir nebze olsun çözüm olabilmek istedik. Ayrıca gerçek sanatçı ve zanaatkarların yetişmesi için motivasyon sağlayabilmek amacındayız. Bu şölende engellilerimizi de unutmadık. Onlara ücretsiz saç bakımı yapılacak. Şölen programı kapsamında Mehteran konseri ile yerel sanatçıların konseri de yer alacak” şeklinde konuştu.
“Etkinliğe katılım ücretsiz”
Hayallere Umut, Geleceğe Işık Olmak” etkinliği 6 Temmuz Salı akşamı Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek ve saat 18.00’de başlayacak.
Polat etkinliğe katılımın ücretsiz olacağını kaydederek tüm vatandaşları davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır