“Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunuyoruz”

“Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunuyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han konuk olarak katıldı. Han programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik diyen” Han, On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızdan 30 binden fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik. Öğrencilerimizin […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han konuk olarak katıldı. Han programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
“Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik diyen” Han, On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızdan 30 binden fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik. Öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz” diye konuştu.
“7 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz”
“3 tanesi kız, diğer 4’ü de erkek olmak üzere 7 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz” açıklamasında bulunan Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han, “Tabii ki misyonumuzu yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin rahatını ve mutluluğunu sağlamak olarak belirledik. Bu misyonu, beklentilerin ötesine geçen hizmetlerimizle gerçekleştiriyor ve sektörün en iyi fiyat-kalite dengesini sunuyoruz. Başarımızın en net ve belirgin göstergesi, yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin memnuniyetidir. Bulunduğumuz lokasyonlarda ilk tercih edilen yurt markası olma vizyonumuz doğrultusunda, Üniyurt’un beğenilme ve tavsiye edilme oranlarını yüzde 95’in üstüne çıkarmayı kendimize hedef olarak belirledik” şeklinde konuştu.
“Odalarımızın kendine has tarzı var”
Yurtlarında bir, iki, üç ve dört kişilik kendine has tarzlarıyla odalarının mevcut olduğunu belirten Han, “Her öğrencinin kendine ait bir alanı ile yatağı, elbise dolabı, komodini, çalışma masası ve sandalyesi, kitaplığı var. Ortak olarak kullanabilecekleri lavabo/banyo ve buzdolapları yine odalarında mevcut. Bazı odalarımızda televizyon ve koltuklar da bulunuyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Üniyurt Afyon Yerleşkesine Starbucks Cafeyi de getirdiklerini söyleyen Han, öğrencilere ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunduklarını kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır