• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunuyoruz”
“Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunuyoruz”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han konuk olarak katıldı. Han programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel...
19 Şubat 2020 13:46
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han konuk olarak katıldı. Han programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
“Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik diyen” Han, On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızdan 30 binden fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik. Öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz” diye konuştu.
“7 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz”
“3 tanesi kız, diğer 4’ü de erkek olmak üzere 7 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz” açıklamasında bulunan Üniyurt Afyon Yerleşke Müdürü Cengiz Han, “Tabii ki misyonumuzu yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin rahatını ve mutluluğunu sağlamak olarak belirledik. Bu misyonu, beklentilerin ötesine geçen hizmetlerimizle gerçekleştiriyor ve sektörün en iyi fiyat-kalite dengesini sunuyoruz. Başarımızın en net ve belirgin göstergesi, yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin memnuniyetidir. Bulunduğumuz lokasyonlarda ilk tercih edilen yurt markası olma vizyonumuz doğrultusunda, Üniyurt’un beğenilme ve tavsiye edilme oranlarını yüzde 95’in üstüne çıkarmayı kendimize hedef olarak belirledik” şeklinde konuştu.
“Odalarımızın kendine has tarzı var”
Yurtlarında bir, iki, üç ve dört kişilik kendine has tarzlarıyla odalarının mevcut olduğunu belirten Han, “Her öğrencinin kendine ait bir alanı ile yatağı, elbise dolabı, komodini, çalışma masası ve sandalyesi, kitaplığı var. Ortak olarak kullanabilecekleri lavabo/banyo ve buzdolapları yine odalarında mevcut. Bazı odalarımızda televizyon ve koltuklar da bulunuyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Üniyurt Afyon Yerleşkesine Starbucks Cafeyi de getirdiklerini söyleyen Han, öğrencilere ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat sunduklarını kaydetti.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa