passo
“Evciler’li kadınlarımız çikolata üretiyorlar”

“Evciler’li kadınlarımız çikolata üretiyorlar”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Evciler Kaymakamı Enes Emircan Buyuran konuk oldu. Buyuran Evciler’in potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunu söyleyerek tüm yatırımcıları Evciler’e davet etti. Yatırımcıları Evciler’e davet eden Evciler Kaymakamı Enes Emircan Buyuran, “İlçemize tüm yatırımcıları bekliyoruz. İlçemiz düz arazileri ve geniş alanları bulunan bir ilçe. Yatırım […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Evciler Kaymakamı Enes Emircan Buyuran konuk oldu. Buyuran Evciler’in potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunu söyleyerek tüm yatırımcıları Evciler’e davet etti.
Yatırımcıları Evciler’e davet eden Evciler Kaymakamı Enes Emircan Buyuran, “İlçemize tüm yatırımcıları bekliyoruz. İlçemiz düz arazileri ve geniş alanları bulunan bir ilçe. Yatırım için oldukça uygun bir durumdayız. Tüm yatırımcıları bekliyoruz” diye konuştu.
“Ürünlerimiz çok güzel karşılık buluyor”
Evciler Kadın Kültür Evi’nin inşasının sürdüğünü belirten Buyuran, “Kadın Kooperatifimiz ise faaliyetlerini sürdürüyor. Çikolata üretiyoruz. Kadınlarımız çeşitli çikolatalar üretiyorlar. Ürünlerimiz çok güzel karşılık buluyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Evciler’i herkes görmeli”
“Kadın Kültür Evleri projesinde Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Kıymetli Eşleri Sümeyra Çiçek’e ne kadar teşekkür etsek azdır” diyen Buyuran, “Evciler’i herkes görmeli. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır