passo
‘Evladınıza Sahip Çıkın’

‘Evladınıza Sahip Çıkın’

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’a büyük hizmetler yaptığını belirterek, “Pazar günü sandıkta Ak Pati ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vererek içinizden çıkan evladınıza sahip çıkmanızı bekliyorum” dedi. Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçim Özel programına konuk olan Bakan Eroğlu, “Türkiye dışında Kıbrıs ve Afrika’ya da su götürdük. Afyonkarahisar’da […]

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’a büyük hizmetler yaptığını belirterek, “Pazar günü sandıkta Ak Pati ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vererek içinizden çıkan evladınıza sahip çıkmanızı bekliyorum” dedi.
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçim Özel programına konuk olan Bakan Eroğlu, “Türkiye dışında Kıbrıs ve Afrika’ya da su götürdük. Afyonkarahisar’da bizden önce 4-5 baraj, gölet ancak vardı. Şimdi ilimizi 83 baraj ve gölete kavuşturduk. Dünyada en fazla açılış yapan bu kardeşiniz. Sizin evladınız Veysel Eroğlu. Bizim şiarımız çalışmak, hizmet etmektir. Bir ay içinde 38 ile gittim. Her birine hizmet ve yatırım götürdük. Ak Parti demek hizmet demek. Ak Parti demek yatırım demek” diye konuştu.
“Hizmetlere devam büyümeye devam”
Seçimlerde Afyonkarahisarlıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerine emin olduğu söyleyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Bir tarafta usta bir şoför var. Diğer tarafta ise ehliyeti olmayan sürücüler. Bakın Muharrem İnce’nin basına düşen bir görevliye hakaret ettiği konuşmaları var. Devlet terbiyesi olmadığını gösteriyor. Diğeri İP’in Genel Başkanı. İP kimin elinde açıkça söylüyorum. İP FETÖ’nün elinde. Bunlara mı teslim edilecek bu vatan? Hayır. Hizmetlere devam büyümeye devam. Yükselmeye devam etmek için oylarımız Türkiye Sevdalısı Recep Tayyip Erdoğan’a olacağından kuşkum yok” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Bakan Eroğlu Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Baka Eroğlu’nun ilimize hizmetleri ve yayın dolayısıyla teşekkür etti.
Akar bir hafta içinde ikinci kez gerçekleştirilen yayınlar anısına Eroğlu’na Türk bayraklı plaket takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır