passo
“Faaliyetlere ilgi yoğun”

“Faaliyetlere ilgi yoğun”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Bolvadin kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün konuk oldu. Ergün programda Kadın Kültür Evi’nin çalışmalarını anlattı. “Tüm Bolvadinli kadınlarımızı bekliyoruz” “Bolvadin Kadın Kültür Evimizde eğitimden sağlığa, kişisel gelişimden iletişime kadar birçok alanda geniş bir skala ile eğitim vermekteyiz” diyen Bolvadin kadın Kültür Evi […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Bolvadin kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün konuk oldu. Ergün programda Kadın Kültür Evi’nin çalışmalarını anlattı.

“Tüm Bolvadinli kadınlarımızı bekliyoruz”

“Bolvadin Kadın Kültür Evimizde eğitimden sağlığa, kişisel gelişimden iletişime kadar birçok alanda geniş bir skala ile eğitim vermekteyiz” diyen Bolvadin kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün, “Sıcak ve samimi bir ortamda hem eğlenerek hem öğrenerek eğitim vermeye devam ediyoruz. Çalışmalarımıza tüm Bolvadinli kadınlarımızı bekliyoruz. Eğitimlerimizi tüm kurumlarla işbirliği içerisinde yürütüyoruz. Eğitim seminerlerimizin yanı sıra Bolvadin Kadın Kültür Evimizde çocuklarımıza ve ailelerimize yönelik etkinliklere de bolca yer vermekteyiz. Spor ve egzersiz etkinlikleri, ebru ve hat etkinlikleri, oyun odası ve kütüphane, sosyal sorumluluk projeleri, kütüphane kitap analizi, robotik kodlama yarışmaları ile geleneksel ve yöresel buluşmalarla yöremizdeki eski geleneklerimizi gelecek nesillerimize aktarıyoruz” diye konuştu.

Düzenledikleri etkinliklere kadınların yoğun ilgi gösterdiklerini kaydeden Bolvadin kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün çalışmalarını artarak sürdüreceklerini belirtti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Bolvadin kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün’ü çalışmaları dolayısıyla tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır