passo
“Fen Lisesi’ne yüzdelik dilimlere göre öğrenci alacağız”

“Fen Lisesi’ne yüzdelik dilimlere göre öğrenci alacağız”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İstek Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş konuk oldu. 2020 LGS sonuçlarının belli olduğunu söyleyen Dikbaş tercih sürecinde son derece dikkatli davranılması gerektiğini kaydetti. “2020 LGS sonuçları belli oldu” Pandemi nedeniyle bu yıl daha önce şahit olmadığımız bir süreci geçirdiğimizi vurgulayan Dikbaş, “Öğrencilerimiz yarı dönem okula gelerek, yarı dönem de uzaktan […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İstek Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş konuk oldu. 2020 LGS sonuçlarının belli olduğunu söyleyen Dikbaş tercih sürecinde son derece dikkatli davranılması gerektiğini kaydetti.
“2020 LGS sonuçları belli oldu”
Pandemi nedeniyle bu yıl daha önce şahit olmadığımız bir süreci geçirdiğimizi vurgulayan Dikbaş, “Öğrencilerimiz yarı dönem okula gelerek, yarı dönem de uzaktan eğitimle süreci geçirdiler. 2020 LGS sonuçları belli oldu. Şu anda tercih sürecindeyiz. Bizler tercih sürecinde de öğrencilerimizin yanındayız. Dileyen tüm öğrenciler tercihleriyle ilgili okulumuza müracaat edebilirler” şeklinde konuştu.
“İstek Vakfı’nın bünyesine dahil olduk”
6 yıldır farklı bir marka ile hizmet verdiklerini kaydeden Dikbaş, “Şimdi 7. yılımızda İstek Okulları olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz buna değişim değil gelişim diyoruz. İstek Vakfı’nın bünyesine dahil olduk. İstek Vakfı 35 yıllık bir vakıf. Bünyesinde Yeditepe Üniversitesi’ni barındırıyor. Tek işi eğitim olan bir vakıf. Bu vakfın bünyesine girmekten dolayı gururluyuz. Eğitim çıtamızı bir kademe daha yükselttik” diye değerlendirmede bulundu.
“Kontenjanlarımız dolmak üzere”
Gelecek eğitim-öğretim döneminde okullarında Anadolu Lisesi’nin yanı sıra Fen Lisesi’nin de açılacağını söyleyen Dikbaş, “Fen Lisesi’ne yüzdelik dilimlere göre öğrenci alacağız. Bir sınıf açacağız. Kontenjanlarımız dolmak üzere. Düşünen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır