passo
Fotoğraf sergisine davetlisiniz

Fotoğraf sergisine davetlisiniz

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Frig Fotoğraf Derneği (AFFD) Yönetim Kurulu Üyesi Gazi Aydın konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aydın derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. 7 Ocak Cumartesi günü Park Afyon AVM’de Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği (SİFAD) ile birlikte ortaklaşa bir fotoğraf sergisi açacaklarını kaydeden Afyon Frig […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Frig Fotoğraf Derneği (AFFD) Yönetim Kurulu Üyesi Gazi Aydın konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aydın derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
7 Ocak Cumartesi günü Park Afyon AVM’de Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği (SİFAD) ile birlikte ortaklaşa bir fotoğraf sergisi açacaklarını kaydeden Afyon Frig Fotoğraf Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Gazi Aydın, “Sergimiz Frig Vadisi’nde çekilmiş olan fotoğraflardan oluşuyor. Toplam 32 fotoğraf sergilenecek. Bunların 12’si Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği üyelerince, geri kalanı ise bizim çektiğimiz fotoğrafları kapsıyor. Sergimiz 7 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Park Afyon AVM’de açılacak ve 4 gün boyunca açık kalacak. Sergimize herkesi davet ediyoruz. Özellikle Frig Vadisi’ni fotoğrafçıların gözüyle gezmek isteyen fotoğraf meraklılarını bekliyoruz” diye konuştu.
“177 takım arasından 11’inci olduk”
Dernekte farklı mesleklerde çalışan birçok kişinin fotoğraf tutkuları nedeniyle birarada olduklarını kaydeden Aydın, “Derneğimiz fotoğraf sanatının en prestijli organizasyonu olan FIAP Dünya Kupası’nda büyük bir başarıya imza attı. Farklı ülkelerden 177 takımın katıldığı organizasyonda derneğimizin fotoğrafları genel klasmanda 11’nci seçildi. Türkiye’den katılan dernekler arasında ise birinci olduk. Bu bizi çok mutlu etti. Başarımız hem ilimiz, hem de bölgemiz açısından gurur verici. Yeni sayılabilecek bir dernek olarak böylesi bir başarı yakalayabilmemize katkı sunan tüm fotoğraf sanatçısı olan arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Tüm fotoğraf meraklılarını derneğe davete den Aydın, Afyon Frig Fotoğraf Derneği’nin sosyal medyadaki sayfasından dileyen herkesin kendileriyle iletişime geçebileceklerini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır