passo
“Fotoğrafa ilgisi olan herkesi derneğimize bekleriz”

“Fotoğrafa ilgisi olan herkesi derneğimize bekleriz”

Gün FM’de Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu Gündem programına yeni kurulan Afyon Frig Fotoğraf Derneği’nden Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik ile Dernek Üyesi Murat Öngün konuk olarak katıldı. Programda derneğin faaliyetleri konuşuldu. “Amacımız fotoğrafa olan duyarlılığı ve ilgiyi arttırmak” Afyon Frig Fotoğraf Derneği’nin geçtiğimiz Ocak ayında kurulduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik, “Yeni bir derneğiz. […]

Gün FM’de Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu Gündem programına yeni kurulan Afyon Frig Fotoğraf Derneği’nden Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik ile Dernek Üyesi Murat Öngün konuk olarak katıldı. Programda derneğin faaliyetleri konuşuldu.

“Amacımız fotoğrafa olan duyarlılığı ve ilgiyi arttırmak”

Afyon Frig Fotoğraf Derneği’nin geçtiğimiz Ocak ayında kurulduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özçelik, “Yeni bir derneğiz. Amacımız hem ilimizde hem de bölgemizde fotoğrafa olan duyarlılığı ve ilgiyi arttırmaktır. Frig Vadisi’nde bulunan bir il olduğumuz için ismimizi de bu şekilde belirledik. Fotoğrafla birlikte insanlar arasındaki paylaşımı da arttırmayı istiyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana fotoğraf sunumları yaptık, geziler düzenledik. Fotoğrafa ilgisi olan herkesi derneğimize bekleriz. Ayrıca facebook üzerinden de bizlere ulaşabilirler” şeklinde bilgi verdi.

“Sergimizin ismi Soma için karma fotoğraf sergisi”

13 Haziran Cuma günü saat 15.00’de Afyon Şehirlerarası otobüs terminalinde karma bir fotoğraf sergisi açacaklarını kaydeden Afyon Frig Fotoğraf Derneği üyesi Murat Öngün, “Sergimiz 13–20 Haziran tarihleri arasında otobüs terminalinde açık olacak. Bu sergi pek çok farklı temayı içeren fotoğraflardan oluşan karma bir sergi. Sergiden elde edilecek tüm gelir Soma’da şehit olan maden emekçilerinin ailelerine aktarılacak. Sergimizin ismi de Soma için karma fotoğraf sergisi. Okulların kapandığı gün bu sergiyi açmamızın nedeni çok fazla kişinin terminalimizden geçecek olması. Sergimizi görmeye herkesi davet ediyoruz” diye konuştu.

21–22 Haziran tarihlerinde Konya ve Beyşehir’e bir fotoğraf gezisi planladıklarını belirten dernek yetkilileri bu geziye de dileyen herkesin katılabileceğini belirttiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır