• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Geleceğe bir ışık da siz yakın”
“Geleceğe bir ışık da siz yakın”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş imkanı olan herkesi Afyon Eğitim Vakfı’na...
22 Eylül 2017 15:26
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş imkanı olan herkesi Afyon Eğitim Vakfı’na bağışta bulunmaya çağırdı.

Afyon Eğitim Vakfı’nın 1987 yılında İstanbul’da kurulduğunu ve 1994 yılında Afyonkarahisar’a taşındığını kaydeden Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, “Vakfımız Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan 1991 yılında muafiyet alınarak 1994 yılından bu yana ilimizde işadamlarımızın ve halkımızın desteği ile faaliyetlerimize devam etmektedir. Vakfımıza bağışta bulunan işadamlarımız bunu gider olarak gösterebiliyorlar. Bu önemli bir konu diye düşünüyorum. Bize bağışta bulunarak bir cebinden alıp diğer ceplerine koyuyorlar ve aynı zamanda güzel bir yardımda bulunmuş oluyorlar. Amacımız Afyonkarahisar halkı ve hayırsever işadamlarımızla elele, gönül gönüle ihtiyaç sahibi, başarılı çocuklarımızın eğitimlerini tamamlayarak vatana, millete hayırlı evlat olarak yetiştirmek ve onları topluma kazandırmaktır” diye konuştu.

“İhtiyaç sahibi bir öğrencinin eğitimini sürdürebilmesine vesile olun”

Yarınlarımız için eğitime önem verilmesi gerektiğini belirten Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, “Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüsnü Serteser, İkinci Başkanımız Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban ve birbirinden seçkin yönetim kurulu üyelerimizle eğitim adına çalışma yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlimizde yaşayan herkesin vakfımıza sahip çıkarak eğitime destek olmalarını talep ediyoruz. Geleceğe bir ışık da siz yakın. İhtiyaç sahibi bir öğrencinin eğitimini sürdürebilmesine vesile olun” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Afyon Eğitim Vakfı’nın yaklaşık bir yıldır YÜNTAŞ Benzinliği içerisinde bulunan yeni binasında hizmet verdiğini söyleyen Erişmiş, destek vermek isteyen herkesi Afyon Eğitim Vakfına beklediklerini kaydetti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Erişmiş’in çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa