passo
“Geleceğe bir ışık da siz yakın”

“Geleceğe bir ışık da siz yakın”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş imkanı olan herkesi Afyon Eğitim Vakfı’na bağışta bulunmaya çağırdı. Afyon Eğitim Vakfı’nın 1987 yılında İstanbul’da kurulduğunu ve 1994 yılında Afyonkarahisar’a taşındığını kaydeden Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, “Vakfımız Gelir İdaresi […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş imkanı olan herkesi Afyon Eğitim Vakfı’na bağışta bulunmaya çağırdı.

Afyon Eğitim Vakfı’nın 1987 yılında İstanbul’da kurulduğunu ve 1994 yılında Afyonkarahisar’a taşındığını kaydeden Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, “Vakfımız Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan 1991 yılında muafiyet alınarak 1994 yılından bu yana ilimizde işadamlarımızın ve halkımızın desteği ile faaliyetlerimize devam etmektedir. Vakfımıza bağışta bulunan işadamlarımız bunu gider olarak gösterebiliyorlar. Bu önemli bir konu diye düşünüyorum. Bize bağışta bulunarak bir cebinden alıp diğer ceplerine koyuyorlar ve aynı zamanda güzel bir yardımda bulunmuş oluyorlar. Amacımız Afyonkarahisar halkı ve hayırsever işadamlarımızla elele, gönül gönüle ihtiyaç sahibi, başarılı çocuklarımızın eğitimlerini tamamlayarak vatana, millete hayırlı evlat olarak yetiştirmek ve onları topluma kazandırmaktır” diye konuştu.

“İhtiyaç sahibi bir öğrencinin eğitimini sürdürebilmesine vesile olun”

Yarınlarımız için eğitime önem verilmesi gerektiğini belirten Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, “Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüsnü Serteser, İkinci Başkanımız Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban ve birbirinden seçkin yönetim kurulu üyelerimizle eğitim adına çalışma yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlimizde yaşayan herkesin vakfımıza sahip çıkarak eğitime destek olmalarını talep ediyoruz. Geleceğe bir ışık da siz yakın. İhtiyaç sahibi bir öğrencinin eğitimini sürdürebilmesine vesile olun” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Afyon Eğitim Vakfı’nın yaklaşık bir yıldır YÜNTAŞ Benzinliği içerisinde bulunan yeni binasında hizmet verdiğini söyleyen Erişmiş, destek vermek isteyen herkesi Afyon Eğitim Vakfına beklediklerini kaydetti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Erişmiş’in çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır