passo
“Geleceğin liderlerini yetiştirmek istiyoruz”

“Geleceğin liderlerini yetiştirmek istiyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Nar Tanesi Koleji Genel Müdürü Abdülkadir Tellier konuk oldu. Tellier programda yaptığı değerlendirmede kurumlarının yöneticilerden öğretmen ve öğrencilere kadar büyük bir aile olmanın sevincini yaşadıklarını söyledi. “Memleketimizi ve öğrencilerimizi çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyle buluşturmanın yanı sıra, okullarımızda üstün nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim-öğretim yapılması için gerekli alt yapıyı […]

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Nar Tanesi Koleji Genel Müdürü Abdülkadir Tellier konuk oldu. Tellier programda yaptığı değerlendirmede kurumlarının yöneticilerden öğretmen ve öğrencilere kadar büyük bir aile olmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.
“Memleketimizi ve öğrencilerimizi çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyle buluşturmanın yanı sıra, okullarımızda üstün nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim-öğretim yapılması için gerekli alt yapıyı sağlamayı hedeflemekteyiz” diyen Nar Tanesi Koleji Genel Müdürü Abdülkadir Tellier, “Bunun için gerek fiziksel , gerek sosyal, gerekse insan kaynakları anlamında her türlü alt yapıyı büyük bir özen ve kararlılıkla oluşturmaya çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz ve uyguladığımız kendine özgü eğitim programımız ve profesyonel eğitim kadromuz ile ezberden öte , özümseyerek öğrenen, bilgiyi kullanan, matematik ve fen okuryazarı, yalnızca testlerde, sınavlarda değil, kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen , iletişim becerileri gelişmiş ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, üretken, uluslararası bir vizyona sahip, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumumuzun misyonumuzu oluşturuyor” diye konuştu.
“Okulumuzda gereken hijyen tedbirlerini aldık”
“Asıl zenginliğimiz; sürekli öğrenen, araştıran, sorgulayan, kendini geliştiren ve geleceği birlikte tasarlayacağımız öğrencilerimizdir” diyen Tellier, “Pandemi sürecinin çocuklara hem olumlu hem de olumsuz etkileri oldu. Elbette hiçbir şey yüz yüze eğitim gibi olamaz. Hayatın bir an önce normale dönmesini diliyorum. Bu süreçte maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam edelim. Tedbirleri bırakmayalım. Okulumuzda da gereken hijyen tedbirlerini aldık. Velilerimiz müsterih olsunlar” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Okullarının gelecek için kayda değer bir seçim sloganıyla yola çıktığını söyleyen Tellier amaçlarının hayırlı nesiller yetiştirmek olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır