passo
“Gelecek biziz, sen de bize katıl”

“Gelecek biziz, sen de bize katıl”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ile Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen konuk olarak katıldılar. Programda Sezer ve Şen çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler. “Yedi Bilim Çocuk Kulübü öğrencilerinin öğrenme alanlarında gösterdiği gelişim ve ilerlemeyi takip eder ve öğrencinin tam öğrenme ve ilerleme göstermesini […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ile Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen konuk olarak katıldılar. Programda Sezer ve Şen çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.
“Yedi Bilim Çocuk Kulübü öğrencilerinin öğrenme alanlarında gösterdiği gelişim ve ilerlemeyi takip eder ve öğrencinin tam öğrenme ve ilerleme göstermesini hedefler” diyen Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer, “Kurumumuzda tüm öğrencilerimizin akademik gelişimleri öğretmenlerimiz tarafından birebir takip edilir. Akademik gelişim programı kapsamında öğrencinin kazanımlarındaki eksiklikler ve güçlendirilmesi gereken alanlar belirlenir. Birebir koçluk destek programı, motivasyon çalışması programları ile öğrencinin ihtiyaç duyduğu akademik takviye gerçekleştirilir. Okuldaki akademik gelişimlerinin takibi danışman öğretmenlerce sağlanır. Öğrencilerimizin kulüp içerisinde etkinlikleri ve gelişimleri an be an velilerle kurulan iletişim kanaları ile gerçekleşir” diye konuştu.
“Eksik konularda takviye veriyoruz”
“Gelecek biziz, sen de bize katıl” diyerek gençleri kurumlarına beklediklerini belirten Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Her öğrencinin kendine özel öğrenme biçimi ve hızı vardır. Türkiye geneli deneme sınavları ile öğrencilerimizin Türkiye geneli seviyesini ve rakipleri arasındaki yerini belirliyoruz. Ayrıca analizli karne sonucuna göre eksik oldukları konuları takviye ediyoruz. Vizyonumuz öğrencileri ulusal ve evrensel değerlere bağlı, bilim, sanat ve spor dallarında lider, dünya insanı olarak yetiştirmektir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır