• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Gelecek biziz, sen de bize katıl”
“Gelecek biziz, sen de bize katıl”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ile Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen konuk olarak katıldılar. Programda Sezer ve Şen...
14 Eylül 2020 13:24
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ile Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen konuk olarak katıldılar. Programda Sezer ve Şen çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.
“Yedi Bilim Çocuk Kulübü öğrencilerinin öğrenme alanlarında gösterdiği gelişim ve ilerlemeyi takip eder ve öğrencinin tam öğrenme ve ilerleme göstermesini hedefler” diyen Yedi Bilim Çocuk Kulübü Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer, “Kurumumuzda tüm öğrencilerimizin akademik gelişimleri öğretmenlerimiz tarafından birebir takip edilir. Akademik gelişim programı kapsamında öğrencinin kazanımlarındaki eksiklikler ve güçlendirilmesi gereken alanlar belirlenir. Birebir koçluk destek programı, motivasyon çalışması programları ile öğrencinin ihtiyaç duyduğu akademik takviye gerçekleştirilir. Okuldaki akademik gelişimlerinin takibi danışman öğretmenlerce sağlanır. Öğrencilerimizin kulüp içerisinde etkinlikleri ve gelişimleri an be an velilerle kurulan iletişim kanaları ile gerçekleşir” diye konuştu.
“Eksik konularda takviye veriyoruz”
“Gelecek biziz, sen de bize katıl” diyerek gençleri kurumlarına beklediklerini belirten Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Her öğrencinin kendine özel öğrenme biçimi ve hızı vardır. Türkiye geneli deneme sınavları ile öğrencilerimizin Türkiye geneli seviyesini ve rakipleri arasındaki yerini belirliyoruz. Ayrıca analizli karne sonucuna göre eksik oldukları konuları takviye ediyoruz. Vizyonumuz öğrencileri ulusal ve evrensel değerlere bağlı, bilim, sanat ve spor dallarında lider, dünya insanı olarak yetiştirmektir” şeklinde konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa