Afyon Gün Fm 99.9
 • Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Genç bir cilt mümkün”
“Genç bir cilt mümkün”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Trend Estetik İşletmecisi Hatice Kurhan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Kurhan Trend Estetik’te uygulamaya konulan Jalupro gençlik serumuyla...
6 Nisan 2018 13:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Trend Estetik İşletmecisi Hatice Kurhan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Kurhan Trend Estetik’te uygulamaya konulan Jalupro gençlik serumuyla ilgili bilgiler verdi.

Jalupro gençlik serumunun cilde 10 yılda kaybettiği gençliği geri kazandırdığını kaydeden Trend Estetik İşletmecisi Hatice Kurhan, “Bu uygulamanın yılda bir yenilenmesi yeterlidir. Çapraz bağsız hyaluronik asit sayesinde yüzün tamamına eşit miktarda yayılır ve etki eder. Protein yapıtaşı olan ve ciltteki yaşlanmayı giderici en önemli aminoasitleri içerir. Jalupro gençlik serumu ciltteki büyüme faktörlerini uyarır. Bu serum yapılır yapılmaz etki gösterir. İlk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar alınır. İlk günden itibaren cilde nemlenme ve canlılık sağlar. İlk haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görülür düzelme sağlar. Her yaşta etkili cilt gençleştirme sağlar. Tüm cilt tiplerinde mükemmel sonuçlar alınır. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış yüksek güvenilirlik profili içeren bir uygulamadır” diye konuştu.

“30 dakikada etkin ve hızlı sonuçlar alınır”

Merkezlerinde daha genç ve aydınlık bir göz çevresi için Petit Fill mikro iğneli mezoterapi bantları uygulamalarını da gerçekleştirdiklerini belirten Kurhan, “Bu bantlar ağrısız, acısız ve komplikasyonsuz uygulamalardır. 30 dakikada etkin ve hızlı sonuçlar alınır. Göz çevresi için parlaklık sağlar ve kırışıklıkları giderir. Herkese tavsiye ediyorum. Bu uygulamalardan faydalanmak için herkesi merkezimize bekliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Trend Estetik’te hem erkek hem de kadınlara yönelik uygulamalar yaptıklarını söyleyen Kurhan gelişen teknolojiye uyum sağladıklarını ve yenilikleri Afyonkarahisar’a getirdiklerini belirtti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kurhan yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Kurhan’ın başarılı çalışmalarının devamını diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa