passo
Genç Girişimciler Kurulu’ndan Gün FM’e ziyaret

Genç Girişimciler Kurulu’ndan Gün FM’e ziyaret

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişmciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kolaylı, Emre İleri ve Yasin İsmet Gökgöz Gün FM’i ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştüler. Ziyarette TOBB Afyonkarahisar Genç Girişmciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler vererek önümüzdeki süreçte de […]

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişmciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kolaylı, Emre İleri ve Yasin İsmet Gökgöz Gün FM’i ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştüler.
Ziyarette TOBB Afyonkarahisar Genç Girişmciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler vererek önümüzdeki süreçte de iş dünyasına yönelik katkılarını sürdüreceklerini söyledi. Akar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özkan ve arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.
Samimi bir havada geçen ziyaret gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır