passo
Genç Yeşilay her yerde

Genç Yeşilay her yerde

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Kadir Aşık ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Algı konuk oldular. Amaçlarının hayatın herhangi bir maddenin etkisi olmadan ne kadar güzel olduğunu üyeleriyle paylaşmak olduğunu söyleyen Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Kadir Aşık, “Üniversitemizin tüm bölümlerinden üyelerimiz var. Şu an […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Kadir Aşık ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Algı konuk oldular.

Amaçlarının hayatın herhangi bir maddenin etkisi olmadan ne kadar güzel olduğunu üyeleriyle paylaşmak olduğunu söyleyen Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Kadir Aşık, “Üniversitemizin tüm bölümlerinden üyelerimiz var. Şu an yaklaşık 800 üyemiz bulunuyor. Bu zamana kadar sanattan spor ve tarihe kadar birçok etkinlik gerçekleştirdik. Ekran bağımlılığından hareketsizliğe, spordan sigara ve alkol bağımlılığının zararlarına yönelik farkındalık etkinlikleri yaptık. Akarçay’da yaptığımız kano etkinliği unutulmazdı. Kısacası hayatın her alanında bulunarak zararlı alışkanlıklara karşı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Etkinliklerimize destek olan ve katılan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

115 Yeşilay Danışma Hattı

Genel olarak öğrencilere yönelik faaliyetler düzenlediklerini belirten Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Algı, “Ancak Yeşilay Afyonkarahisar şubemiz 7’den 70’e herkese ulaşmaya gayret ederek Yeşilay’ı ve en önemlisi destek elimiz, 115 Yeşilay Danışma Hattı (YEDAM)’ı halkımıza anlatmak için saha faaliyetlerini sürdürüyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Topluluğun tüm yönleriyle tanıtıldığı programa dinleyiciler de sosyal medya aracılığıyla katılarak soru ve görüşlerini paylaştılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır