passo
Gençlik Konuşuyor merhaba dedi

Gençlik Konuşuyor merhaba dedi

Gün FM-Gençlik Merkezi işbirliğinde hazırlanan Gençlik Konuşuyor dinleyicileriyle buluştu. Gençlik Merkezi’nde yapılan faaliyetlerin duyurulması amacıyla hazırlanan programı Gençlik Merkezi Eğitmeni Mustafa Ersöz sunuyor. İlk Programa Gençlik Merkezi Gönüllüleri Kübra Demirel, Şerife Eker ve Salih Eroğlu katılarak hazırladıkları ve katıldıkları projeleri anlattılar. Gençlik Merkezi’nde gönüllüler olarak bir medya kulübü kurduklarını söyleyen Mustafa Ersöz uzun ömürlü bir […]

Gün FM-Gençlik Merkezi işbirliğinde hazırlanan Gençlik Konuşuyor dinleyicileriyle buluştu.
Gençlik Merkezi’nde yapılan faaliyetlerin duyurulması amacıyla hazırlanan programı Gençlik Merkezi Eğitmeni Mustafa Ersöz sunuyor. İlk Programa Gençlik Merkezi Gönüllüleri Kübra Demirel, Şerife Eker ve Salih Eroğlu katılarak hazırladıkları ve katıldıkları projeleri anlattılar.
Gençlik Merkezi’nde gönüllüler olarak bir medya kulübü kurduklarını söyleyen Mustafa Ersöz uzun ömürlü bir program yapmayı arzu ettiklerini söyleyerek Gün FM yetkililerine kendilerine sundukları imkân dolayısıyla teşekkür etti.
Programa katılan Gençlik Merkezi Gönüllüleri heyecanlı olduklarını ve gençliğin sesinin duyurulması adına yaptıkları programın anlamlı olduğunu düşündüklerini kaydettiler.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise gençliğin her zaman yanında olduklarını belirterek Gençlik Merkezi Gönüllülerine program dolayısıyla tebriklerini sundu.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Gençlik Merkezi Gönüllülerinin hazırladığı program Gün FM’de her Pazartesi saat 11.00’de yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır