passo
Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu tanıtıldı

Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu tanıtıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programı yeni yayın döneminin ilk programıyla dinleyicileriyle buluştu. Programa AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Başkanı Mehmet Selman Koçak konuk oldu. Programda AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun faaliyetlerine değinen Koçak, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle alanlarında başarılı kadınlarımızın katılımıyla bir toplantı düzenledik. Bu toplantıda katılımcılarımızın […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programı yeni yayın döneminin ilk programıyla dinleyicileriyle buluştu. Programa AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Başkanı Mehmet Selman Koçak konuk oldu.

Programda AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun faaliyetlerine değinen Koçak, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle alanlarında başarılı kadınlarımızın katılımıyla bir toplantı düzenledik. Bu toplantıda katılımcılarımızın başarı hikayelerini öğrenci arkadaşlarımızla buluşturduk. ATSO’nun girişimcilik ve kariyer eğitimlerine katıldık. CV hazırlama ve mülakat teknikleri konusunda eğitimler düzenledik. Engelliler Haftası nedeniyle Sandıklı Meslek Yüksekokulu’nda bir program yaptık. ATSO markalaşma seminerine katıldık. Ayrıca ilimizden birçok isimle girişimcilik ve kariyer söyleşileri gerçekleştirdik. Etkinliklerimiz yeni dönemde de sürecek” diye konuştu.

AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun tüm bölümlerde öğrenim gören öğrencilere açık olduğunu belirten Koçak, öğrencileri topluluklarına katılmaya davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır