passo
“Global düşün, yerel davran”

“Global düşün, yerel davran”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına AŞPA Gıda A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Şehr-i Frig Cafe Restaurant İşletme Sorumlusu Süleyman Aşgın konuk oldu. Ayazini’nde Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde yapılan çalışmaların kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen AŞPA Gıda A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Şehr-i Frig Cafe Restaurant İşletme Sorumlusu Süleyman Aşgın, “İşletmemizi 5,5-6 ay […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına AŞPA Gıda A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Şehr-i Frig Cafe Restaurant İşletme Sorumlusu Süleyman Aşgın konuk oldu.

Ayazini’nde Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde yapılan çalışmaların kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen AŞPA Gıda A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Şehr-i Frig Cafe Restaurant İşletme Sorumlusu Süleyman Aşgın, “İşletmemizi 5,5-6 ay gibi bir sürede açtık. Temele Valimizle ilk harcı koyduk. Açılışta kendileriyle yemek yaptık. Restaurantımızda lokomotif ürünümüz haşhaşla lezzetlerimizi birleştiriyoruz. Haşhaşlı çorba, haşhaşlı pizza, haşhaşlı baklava ve kahvemiz çok ilgi görüyor. Misafirlerimiz Ayazini’ni gezip bizim yöresel lezzetlerimizi mutlaka tatsınlar. Herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

“Haşhaş tatlıya da tuzluya da yakışan bir ürün”

AR-GE birimlerinin sürekli çalışma içinde olduğunu söyleyen Aşgın, “Haşhaş tatlıya da tuzluya da yakışan bir ürün. Biz bu özel ürünü yorumlayarak lezzetler ortaya koyuyoruz. Bir bir aileyiz. Tüm çalışmalarımızı ekip olarak birlikte yapıyoruz. Ekip ruhu mutlaka başarı getirir. Global düşünüp yerel davranırsak başarı gelecektir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır