passo
Gönül Gözleri sezon finaliyle yayınlandı

Gönül Gözleri sezon finaliyle yayınlandı

Gün FM-Kamil Miras Anadolu Lisesi işbirliğinde görme engellilere yönelik düzenlenen Gönül Gözleri programı sezon finaliyle yayınlandı. Son programa Kamil Miras Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencileri Cansu Belen ve Elif Gülser ile 11.sınıf öğrencisi Büşra Akdağ katıldı. Büşra Akdağ bağlamasıyla canlı yayında güzel türküler seslendirdi. Yayın sonrası öğrencilerle görüşen Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar görme […]

Gün FM-Kamil Miras Anadolu Lisesi işbirliğinde görme engellilere yönelik düzenlenen Gönül Gözleri programı sezon finaliyle yayınlandı. Son programa Kamil Miras Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencileri Cansu Belen ve Elif Gülser ile 11.sınıf öğrencisi Büşra Akdağ katıldı. Büşra Akdağ bağlamasıyla canlı yayında güzel türküler seslendirdi.
Yayın sonrası öğrencilerle görüşen Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar görme engelliler için edebiyatın önemli eserlerini seslendiren Kamil Miras Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik ederek derslerinde başarılar diledi.
Programı sezon boyunca Kamil Miras Anadolu Lisesi öğrencileri Cansu Belen ve Elif Gülser dönüşümlü olarak sunarken, kumanda masasında ise Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir yer aldı.
Sezon finali anısına çekilen toplu fotoğraf sonrası Gönül Gözleri programı yaz tatiline girdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır