passo
Gönül Gözleri yayına başladı

Gönül Gözleri yayına başladı

Gün FM’de görme engellilere yönelik Gönül Gözleri isimli bir edebiyat programı başladı. Kamil Miras Anadolu Lisesi-Gün FM işbirliğinde hazırlanan Gönül Gözleri isimli programda 9.sınıf öğrencileri edebiyatın klasik eserlerini görme engelliler için seslendiriyor. “Görme engellilere radyo programı ile edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor” Kamil Miras Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Bağana ile Rehberlik Öğretmeni […]

Gün FM’de görme engellilere yönelik Gönül Gözleri isimli bir edebiyat programı başladı.

Kamil Miras Anadolu Lisesi-Gün FM işbirliğinde hazırlanan Gönül Gözleri isimli programda 9.sınıf öğrencileri edebiyatın klasik eserlerini görme engelliler için seslendiriyor.

“Görme engellilere radyo programı ile edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor”

Kamil Miras Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Bağana ile Rehberlik Öğretmeni Murat Karaduman’ın koordinatörlüğünde yürütülen projede görme engellilere radyo programı ile edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor.

Her hafta farklı dört 9.sınıf öğrencisinin katıldığı programı Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir sunuyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan programa Cansu Belen, Enes Sayıl, İrem Boyalıoğlu ve Beyza Boru isimli öğrenciler katılarak görme engelliler için edebiyattan örnekler seslendirdiler.

“Program Gün FM’de her Çarşamba 17:00-18:00 saatleri arasında”

Program sonrası bir değerlendirmede bulunan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar görme engelliler için hazırlanan bu programın çok anlamlı olduğunu kaydederek, programa emeği geçen Kamil Miras Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

Gönül Gözleri isimli program Gün FM’de her Çarşamba 17:00-18:00 saatleri arasında yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır