passo
Görgöz: “Halkın Başbakanı Kılıçdaroğlu Halkla Kucaklaşacak”

Görgöz: “Halkın Başbakanı Kılıçdaroğlu Halkla Kucaklaşacak”

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programına konuk olarak katıldı. “Kılıçdaroğlu Zafer Haftası’nda ilimizde” CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun 25 Ağustos Pazar günü Emirdağ ilçesi girişinde karşılanacağını kaydeden Görgöz, “Daha sonra ilçelerimizi ziyaret ederek, merkeze geçeceğiz. Merkezde esnaf ziyareti olacak. Esnaf ziyaretinin ardından tüm partililerimizle Şuhut ilçemize geçeceğiz. […]

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programına konuk olarak katıldı.

“Kılıçdaroğlu Zafer Haftası’nda ilimizde”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun 25 Ağustos Pazar günü Emirdağ ilçesi girişinde karşılanacağını kaydeden Görgöz, “Daha sonra ilçelerimizi ziyaret ederek, merkeze geçeceğiz. Merkezde esnaf ziyareti olacak. Esnaf ziyaretinin ardından tüm partililerimizle Şuhut ilçemize geçeceğiz. Şuhut’un beldelerini ziyaret ettikten sonra, akşam düzenlenecek olan törenlere katılacağız. Sayın Genel Başkan orada bir konuşma yapacak. Ardından halkımızla Kocatepe’ye yürüyeceğiz. Ertesi gün çeşitli ilçelerimizde halkla buluşmalarımız sürecek. Genel Başkanımızın tüm programlarına halkımızı davet ediyorum. Halkın Başbakanı Kılıçdaroğlu halkımızla kucaklaşacak” diye konuştu.

“CHP iktidarında kesinlikle kapatılan beldelere hakları geri verilecek”

Sultandağı’nda mevcut Belediye Başkanı Osman Acar, Başmakçı’da yine Belediye Başkanı Halil Özcan ve Merkezde ise Dr. Mehmet Ecer’in belediye başkanlığı için aday adayı olduklarını kaydeden Görgöz, “Diğer ilçe ve beldelerimizde de aday adaylarımız var. CHP iktidarında kesinlikle kapatılan beldelere hakları geri verilecek. Çünkü kapatılmaları doğru değil. Beldelerimiz eskiden olduğu gibi çalışmalarına devam etmeli” dedi.

“CHP insan hayatına önem veren anlayışı benimser”

CHP’nin insanın hayatına önem veren anlayışı benimsediğini kaydeden Görgöz, “Belediyecilik beşikten mezara kadar insana hizmet eden mecradır. Biz bunu sağlamak için çalışıyor ve adaylarımızı belirliyoruz. Geçenlerde arkadaşlarımızla Akarçay’da incelemelerde bulunduk. Kanal bir yere kadar güzel görünüyor. Ancak bunun kalıcı olması lazım. Tabanı çamur, orada balık ölüleri yüzüyor. Bir taraftan da olta atanları da gördük. Balıklar ya pislikten, ya da olta atanlar nedeniyle ölecek. İlerisi sazlık görünümünde ve sinek dolu. Orada çirkin kokula var. Akarçay’ın sazlık olan bölümüne yaklaştıkça rengi değişiyor, atık su görünümünü almış durumda. Burası bir Porsuk değil. Akarçay devasa bir havuz. Halkımız sıcaklar arttıkça kokunun daha yükseldiğini söylüyor. Gördüğümüz kadarıyla Akarçay’da suni bir görsellik sağlanmış” diye konuştu.

“Biz iktidar adayı bir partiyiz”

Yerel seçimde kamuoyunda konuşulan ittifak konusuna ilişkin değerlendirmelerde bulunan Görgöz, “Biz iktidar adayı bir partiyiz. Çalışmalarımıza çok önceden başlayarak adaylarımızı önceden belirledik. Biz kitle partisiyiz. CHP çatısı altında olmak üzere gelen taleplere açığız. Ülkemizi çok seviyoruz. İttifak taleplerine kulağımızı tıkamıyoruz. Afyon sevdalısıyız. Aday adayımıza çok güveniyoruz. Afyonkarahisar CHP’nin kalesi olacak. Halkımıza güveniyoruz” dedi.

“Başaracağımıza inanıyoruz”

CHP’nin şu anda 2 ilçede belediye başkanlığı olduğunu kaydeden Görgöz, “Bunu en az 6’ya çıkaracağız. Şu anda 3 il genel meclisi üyemiz var. Bunu da en az 15’e çıkarıp 5’e katlayacağız. Hedeflerimizi bu şekilde belirledik. Başaracağımıza inanıyoruz. Örgütlerimiz dimdik duruyorlar. Birlik ve bütünlük içerisindeyiz. Bu birlikteliği sağladığımız için başaracağız” şeklinde konuştu.

“Kimseyi kırmak istemiyoruz”

Birden fazla aday adayı olan yerlerde üye bazında eğilim yoklaması yapacaklarını söyleyen Görgöz, “Kimseyi kırmak istemiyoruz. Tek aday üzerinde birleşilmezse sandıktan kim çıkarsa onun yanında yer alıp, çalışacağız. Tek hedefimiz CHP’nin bir bütün halinde iktidara taşımaktır” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Hedeflerinin insan olduğunu belirten Görgöz, “CHP’nin kapısı herkese açık. Biz insanı seviyoruz. İnsana hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır