Reklam

Reklam

passo
“Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si 178 yaşında”

“Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si 178 yaşında”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Örsdemir PTT’nin 178’nci yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. “Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile aziz milletimize iki asra yakın süredir hizmet sunmaya devam eden PTT, 178’nci yılını geride bırakırken, yeni yapılanması ile hizmet yolculuğunu da sürdürmektedir” diyen Örsdemir, […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Örsdemir PTT’nin 178’nci yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
“Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile aziz milletimize iki asra yakın süredir hizmet sunmaya devam eden PTT, 178’nci yılını geride bırakırken, yeni yapılanması ile hizmet yolculuğunu da sürdürmektedir” diyen Örsdemir, “Bugün, posta ve kargo işlemleri birlikte tüm bankacılık ve sigortacılık işlemlerini yapan PTTCell, HGS, E-Ticaret gibi çok çeşitli alanlarda yaygın işyeri ağı ile birçok hizmeti milletimize sunan, özellikle hizmet kalitesi ve çeşitliliğinin arttırılması noktasında yenilenerek çağın en son teknolojisiyle atılımlarını gerçekleştiren bir dünya markasıdır” şeklinde konuştu.
“Ülkemizin her köşesinde hizmet vermekteyiz”
PTT’nin 5000’den fazla işyeriyle posta, banka, kargo ve lojistik sektörlerinde ülkemizin her köşesinde hizmet vermekte olan, marka değeri yüksek dev bir milli kuruluş olduğunu kaydeden Örsdemir, “PTT olarak ilimizde toplam 101 işyeri ile faaliyetini sürdürmekte olup, yeni açılması planlanan şubelerimizle de, halkımıza daha yakından hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluşumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen ve ahirete intikal etmiş çalışanlarımızı rahmetle anarken, emeklilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam, mevcut tüm çalışanlarımıza da sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” diye değerlendirmede bulundu.
Sloganlarının, ‘Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si’ olduğunu belirten Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir PTT’nin 178’nci kuruluş yıldönümünün ülkemize, milletimize ve çalışma arkadaşlarına hayırlar getirmesini diledi.
Yayın esnasında PTT Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Pazarlama ve Satış Müdürü Ömer Tekik de hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır