• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si 178 yaşında”
“Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si 178 yaşında”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Örsdemir PTT’nin 178’nci yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. “Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış...
23 Ekim 2018 16:59
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Örsdemir PTT’nin 178’nci yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
“Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile aziz milletimize iki asra yakın süredir hizmet sunmaya devam eden PTT, 178’nci yılını geride bırakırken, yeni yapılanması ile hizmet yolculuğunu da sürdürmektedir” diyen Örsdemir, “Bugün, posta ve kargo işlemleri birlikte tüm bankacılık ve sigortacılık işlemlerini yapan PTTCell, HGS, E-Ticaret gibi çok çeşitli alanlarda yaygın işyeri ağı ile birçok hizmeti milletimize sunan, özellikle hizmet kalitesi ve çeşitliliğinin arttırılması noktasında yenilenerek çağın en son teknolojisiyle atılımlarını gerçekleştiren bir dünya markasıdır” şeklinde konuştu.
“Ülkemizin her köşesinde hizmet vermekteyiz”
PTT’nin 5000’den fazla işyeriyle posta, banka, kargo ve lojistik sektörlerinde ülkemizin her köşesinde hizmet vermekte olan, marka değeri yüksek dev bir milli kuruluş olduğunu kaydeden Örsdemir, “PTT olarak ilimizde toplam 101 işyeri ile faaliyetini sürdürmekte olup, yeni açılması planlanan şubelerimizle de, halkımıza daha yakından hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluşumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen ve ahirete intikal etmiş çalışanlarımızı rahmetle anarken, emeklilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam, mevcut tüm çalışanlarımıza da sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” diye değerlendirmede bulundu.
Sloganlarının, ‘Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si’ olduğunu belirten Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir PTT’nin 178’nci kuruluş yıldönümünün ülkemize, milletimize ve çalışma arkadaşlarına hayırlar getirmesini diledi.
Yayın esnasında PTT Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Pazarlama ve Satış Müdürü Ömer Tekik de hazır bulundular.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa