passo
Gülben Ergen Gün FM’e konuştu

Gülben Ergen Gün FM’e konuştu

Uzun süren sessizliğini Yansın Bakalım isimli tek şarkılık albümüyle bozan Ünlü Sanatçı Gülben Ergen Gün FM’in canlı yayınına telefonla katılarak şarkısını ve çalışmalarını anlattı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ile söyleşen Ergen Gün FM aracılığı ile tüm Afyonlu sevenlerine selam ve sevgilerini iletti. “Şarkının klibi çok sade olsun istedim” Aslında tek şarkılık bir […]

Uzun süren sessizliğini Yansın Bakalım isimli tek şarkılık albümüyle bozan Ünlü Sanatçı Gülben Ergen Gün FM’in canlı yayınına telefonla katılarak şarkısını ve çalışmalarını anlattı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ile söyleşen Ergen Gün FM aracılığı ile tüm Afyonlu sevenlerine selam ve sevgilerini iletti.

“Şarkının klibi çok sade olsun istedim”

Aslında tek şarkılık bir albüm yayınlamayı düşünmediğini söyleyen Gülben Ergen, “En az 8-10 şarkının olduğu bir albüm yapmayı planlıyordum. Şarkılar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bunlar arasında Yansın Bakalım’ı çok sevdim. Sözü ve Bestesi Sezen Aksu’ya ait olan bu şarkıyı bir an önce sevenlerimle paylaşmak istedim. Bu nedenle tek şarkılık bir albüm yayınladım. Şarkı çok sevildi. Şarkının klibi çok sade olsun istedim. Klibi ve fotoğrafları Nihat Odabaşı çekti. Güzel bir klip ortaya çıktı. Albümle ilgili düzenlediğim imza gününe yoğun bir ilgi oldu. Beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Afyon’un gönlünde yerinin ayrı olduğunu kaydeden Ergen, karayolu ile seyahat ederken yerel radyoları sık sık takip ettiğini ve Gün FM’i de Afyon seyahatlerinde dinlediğini belirtti.

Yayın Ergen’in yeni şarkısı Yansın Bakalım’ın yayınlanmasıyla son buldu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de telefonda görüşen Ünlü Sanatçı Gülben Ergen kadın işletmecileri gönülden desteklediğini belirterek Akar’a tebriklerini iletti. Akar ise Ergen’in çok başarılı bir sanatçı olduğunu kaydederek Afyon’a geldiğinde mutlaka radyolarında ağırlamak istediklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır