passo
Gün FM 27 yaşında

Gün FM 27 yaşında

Yayın hayatına başladığı tarihten bugüne, geniş kitlelere ulaşarak Afyonkarahisar ve bölgenin sesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gün FM’in 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar bir açıklama yayınladı. “Gün FM sadece müzik kutusu değil” Gün FM’in sadece müzik kutusu olmadığını kaydeden Akar, “Bilgilendirici yayınlarımızla dinleyenlerimizin yanında olmaya devam etmek […]

Yayın hayatına başladığı tarihten bugüne, geniş kitlelere ulaşarak Afyonkarahisar ve bölgenin sesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gün FM’in 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar bir açıklama yayınladı.

“Gün FM sadece müzik kutusu değil”

Gün FM’in sadece müzik kutusu olmadığını kaydeden Akar, “Bilgilendirici yayınlarımızla dinleyenlerimizin yanında olmaya devam etmek istiyoruz. Kamuoyunun nabzını tutmak bizim vazgeçilmez misyonumuzdur. Sağlık, eğitim ve hukuk gibi alanlara dair yayınlarımız devam edecek” diye değerlendirmede bulundu.

“Sizden aldığımız güçle nice yıllara”

“Arabada giderken, yolda yürürken, ofiste çalışırken her yerde en samimi arkadaşınızdır radyolar” diyen Akar, “Kimi zaman neşe kaynağınız, kimi zaman yol arkadaşınız. İhtiyaç duyulduğunda sessiz dünyada bir ses, yalnızlığınıza bir dost. Bir ses ama sadece sesten ibaret olmayan bir ses. Kalabalıkta ise bir neşe kaynağı. Uzak şehirlerde yalnızlığın en güzel seremonisi. O ses size yeri geldiğinde sırdaş, yeri geldiğinde dost. Gün FM 27 yaşında. Sizden aldığımız güçle nice yıllara” diye görüşlerini ifadelendirdi.
Gün FM’e bugüne kadar emek veren herkese teşekkür eden Akar, daha nice yıllar yayıncılığa devam etmeyi diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır