passo
GÜN FM 28 YAŞINA GİRDİ

GÜN FM 28 YAŞINA GİRDİ

Afyon merkezde 99.9 frekansında Güne Gün FM’le Gülümseyin parolasıyla yola çıkan GÜN FM bugün itibariyle 28’nci senesine girdi. Ekip arkadaşlarımızla birlikte her gün 99.9 frekansından dinleyenlerimizle buluşuyoruz. Eğitimden sağlığa, Siyasetten spora kadar farklı alanlarda her hafta 3-4 konuk ile gündemi tutmaya ve yorumlaya devam ediyoruz. Şu ana kadar radyomuzda her kesimden 3 bini aşkın konuk […]

Afyon merkezde 99.9 frekansında Güne Gün FM’le Gülümseyin parolasıyla yola çıkan GÜN FM bugün itibariyle 28’nci senesine girdi.

Ekip arkadaşlarımızla birlikte her gün 99.9 frekansından dinleyenlerimizle buluşuyoruz. Eğitimden sağlığa, Siyasetten spora kadar farklı alanlarda her hafta 3-4 konuk ile gündemi tutmaya ve yorumlaya devam ediyoruz. Şu ana kadar radyomuzda her kesimden 3 bini aşkın konuk canlı yayınlarımızda dinleyenlerimizle buluştu. Biz salt müzik kutusu olmaktan öte sesli gazete misali bilgilendirme yayınlarına devam ediyoruz. Bu vesile ile 28 senedir bizlere her daim destek olan katkı sunan tüm dinleyenlerimize teşekkür ediyoruz. Birlikte daha nice senelere ulaşmak ümidiyle Güne Gün Fm’le Gülümsemeye devam edelim..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır