passo
Gün FM ekibi Emirdağ’da

Gün FM ekibi Emirdağ’da

Gün FM ekibi Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ve Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu ziyaret ettiler. Ziyarette Emirdağ ilçemizde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici Gün FM ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Emirdağ yapılan çalışmalarla sürekli çehresi değişen ve gelişen bir ilçe. Özellikle Kadın Kültür Evlerimiz kadınlarımıza büyük katkılar sunuyor. Kadın Kültür Evlerimiz dolayısıyla Valimiz […]

Gün FM ekibi Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ve Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu ziyaret ettiler.
Ziyarette Emirdağ ilçemizde yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici Gün FM ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Emirdağ yapılan çalışmalarla sürekli çehresi değişen ve gelişen bir ilçe. Özellikle Kadın Kültür Evlerimiz kadınlarımıza büyük katkılar sunuyor. Kadın Kültür Evlerimiz dolayısıyla Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşlerine çok teşekkür ederiz. Ayrıca Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın Kadın Kültür Evlerine yaptığı katkılar çok önemli. Tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Organ bağışında da ilçemizde güzel bir kampanya başlattık. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Emirdağ’da güzel çalışmalara imza attıklarını belirterek, “İlçemiz şantiye sahası gibi. İlçemizde işsizlik yok denecek seviyede. Dondurulmuş gıda üzerine çalışan fabrikada şu anda 200 kişi çalışıyor. Yakında bu sayı 600’e çıkacak. Bu fabrikada ilçe halkımızın yanı sıra çevre ilçe ve beldelerden de çalışanlar var. Bizler de halkımıza söz verdiğimiz çalışmaları yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ziyaretinizden çok mutlu oldum” dedi.
Ziyarette Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Gün FM Yöneticisi Nur Göçen hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır