passo
Gün FM yetkilileri Solak’ı ziyaret etti

Gün FM yetkilileri Solak’ı ziyaret etti

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ı makamında ziyaret ederek üniversitenin çalışmalarıyla ilgili görüştüler. “Onkoloji Hastanesi’nin yapım çalışmaları sürüyor” Gün FM yetkililerine Tıp Fakültesi’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Rektör Solak AKÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nin teknolojik donanımları ve uzman hocaları ile her […]

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ı makamında ziyaret ederek üniversitenin çalışmalarıyla ilgili görüştüler.
“Onkoloji Hastanesi’nin yapım çalışmaları sürüyor”
Gün FM yetkililerine Tıp Fakültesi’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Rektör Solak AKÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nin teknolojik donanımları ve uzman hocaları ile her geçen gün daha da büyüdüğünü ve bölgeye hizmet verdiğini kaydetti. Onkoloji Hastanesi’nin yapım çalışmalarının sürdüğünü belirten Solak, Radyoterapi Merkezi’nin ise hizmete girdiğini ve büyük bir ihtiyacı karşıladığını söyledi.
“Protokol imzaladık”
Orman Genel Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi’nin AKÜ ile Orman Genel Müdürlüğü’nün ortak kullanımına ilişkin protokolün Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun himayesinde imzalandığını kaydeden Rektör Solak, üniversitenin gelişmesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.
Rektör Solak, Gün FM yetkililerine de nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise AKÜ Tıp Fakültesi -Gün FM işbirliğinde düzenlenen Sağlık Olsun programıyla kamuoyunu bilgilendirmekten mutlu olduklarını söyleyerek Rektör Solak’a çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret gün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır