passo
GÜN FM YETKİLİLERİNDEN SOLAK’A ZİYARET

GÜN FM YETKİLİLERİNDEN SOLAK’A ZİYARET

Afyonkarahisar’da yayın yapan Gün FM’in Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ı makamında ziyaret etti. Konuklarını makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Solak, AKÜ olarak Afyonkarahisar’daki yazılı, görsel ve işitsel basın ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ve kurum olarak medya ile […]

Afyonkarahisar’da yayın yapan Gün FM’in Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ı makamında ziyaret etti.

Konuklarını makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Solak, AKÜ olarak Afyonkarahisar’daki yazılı, görsel ve işitsel basın ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ve kurum olarak medya ile ilişkilere önem verdiklerini belirterek, nazik ziyaretlerinden dolayı Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a teşekkür etti. Gün FM’in çalışmaları ile ilgili AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’a bilgi aktaran Akar ve Bangir, ayrıca yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, kendisine ziyaretleri anısına Türk Bayraklı isimlik takdim ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır