passo
Gün FM’de Eğitim Saati başladı

Gün FM’de Eğitim Saati başladı

Gün FM’de Eğitim Saati isimli yeni bir program başladı. Eğitimci Lokman Özkul’un hazırlayıp sunduğu programa Asım Kocabıyık Anaokulu Müdürü Ramazan Yıldız konuk oldu. Yıldız programda okul öncesi eğitimin önemi ve Covid-19 salgını sürecinde okul öncesi eğitim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. “Okul öncesi eğitim döneminde çocuklar büyük kazanımlar sağlar” Okul öncesi eğitim hakkında bilgiler veren Asım […]

Gün FM’de Eğitim Saati isimli yeni bir program başladı. Eğitimci Lokman Özkul’un hazırlayıp sunduğu programa Asım Kocabıyık Anaokulu Müdürü Ramazan Yıldız konuk oldu. Yıldız programda okul öncesi eğitimin önemi ve Covid-19 salgını sürecinde okul öncesi eğitim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
“Okul öncesi eğitim döneminde çocuklar büyük kazanımlar sağlar”
Okul öncesi eğitim hakkında bilgiler veren Asım Kocabıyık Anaokulu Müdürü Ramazan Yıldız, “Okul öncesi eğitim, çocuğun fiziksel ve zihinsel olarak hem hayata, hem de eğitim dönemine hazırlanmasını sağlayan eğitim sürecidir. Okul öncesi eğitim programı iyi planlandığında, ebeveynlerin ve eğitimcilerin etkin rol aldığı, verimli bir öğrenme ortamı oluşur. Okul öncesi eğitim döneminde çocuklar büyük kazanımlar sağlar” diye konuştu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Yıldız Akar’a eğitime verdikleri önem nedeniyle teşekkür etti. Akar ise Yıldız’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır