passo
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gün FM’de gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına siyaset, iş dünyası ve basından kadınlar katılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla duygu ve düşüncelerini anlattılar. “Kadın yaşamın her anında olmalı” […]

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gün FM’de gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına siyaset, iş dünyası ve basından kadınlar katılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla duygu ve düşüncelerini anlattılar.
“Kadın yaşamın her anında olmalı”
Programa Belediye Meclisi Üyesi Günay Kart, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, CHP Kadın Kolları Başkanı Hafize Özmen, Trend Estetik İşletmecisi Hatice Yılmaz, Afyon Börek İşletmecisi Melike Taşpınar, Avukat Gönül Ar Güngör, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Afyonkarahisar İl Başkanı Berna Tokman, Doruk Sigorta Acentesi Sahibi Arzu Duman, Sanayici Memnune Soykasap, CHP İl kadın Kolları Üyesi Emine Şallı, Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş, Kadınana Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canser Kuzu, Karahisar TV Ana Haber Spikeri Şule Akan, Kanal 3 Haber Ana Haber Spikeri Fatma Taşkın, Şuhut’un Sesi Gazetesi Sahibi Gazeteci Zeliha Ertek, Girişimci Şerife Özşap, Program Yapımcısı ve Sunucu Jale Yeni Gökyer, Türkiye Sakatlar Derneği Afyon Şube Başkanı Nilgün Akgün ve Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Fatma Kilci Kavas konuk olarak katılarak değerlendirmelerde bulundular.
Afyonkarahisar Valisi Aziz Yılıdırm, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Özkal, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ak Parti İl başkanı İbrahim Yıurdunuseven, CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz de telefonla katılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.
Yayında konuşan konuşmacılar kadının yaşamın her alanında olması gerektiğini kaydederek tüm kadınların günlerini kutladılar.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar yayına katılan tüm katılımcılara 8 Mart anısına hediye takdim etti. Böylesi anlamlı bir günde kadınların sesi olmak için gün boyu süren bir yayın gerçekleştirdiklerini kaydeden kadının elinin değdiği her şeyin güzelleştiğini belirterek katılan tüm konuklarına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır