passo
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm gün süren özel bir yayın düzenlendi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına katılan konuklar kadınların öneminin sadece yılın bir günü değil her gün hatırlanması gerektiğinde birleştiler. Programa farklı alanlardan birçok öncü kadın konuk oldu Programa Basın Yayın […]

Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm gün süren özel bir yayın düzenlendi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına katılan konuklar kadınların öneminin sadece yılın bir günü değil her gün hatırlanması gerektiğinde birleştiler.

Programa farklı alanlardan birçok öncü kadın konuk oldu

Programa Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, Odak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rabia Güzbey, Gazete 3 Grafikeri Fatma Yıldız, Şuhut’un Sesi Gazetesi Sahibi Zeliha Ertek, Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyesi ve Engelli Annesi Nazmiye Çamlıbel, Veteriner Hekim Hacer Küçük, Kimya Mühendisi-Riva Aydınlatma İşletmecisi Şencan Yeşilçay, Clean Art Oto Yıkama Sahibi Emine Çetin, Elektrik Elektronik Mühendisi Gülgün Akar ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar canlı yayın konuğu olarak katıldılar.

Canlı telefon bağlantıları da yapıldı

Canlı telefon bağlantısı ile ise Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal ve Ali Özkaya, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ve CHP Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Şenay Sarman katılarak 8 Mart’a ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Öte yandan Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Gündem programına 24 Ağustos 2016 Bingöl’de mayın patlaması sonucu şehit olan Şehit Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nin annesi Fatma Üye ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk olarak katıldılar.

Gazeteci İsmail Akar son olarak CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ı canlı yayında konuk aldı. Köksal hem 8 Mart, hem de gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Yayınlar esnasında Anadolu Ajansı Afyon Şubesi Haber Müdürü Canan Tükelay ile Karahisar TV Ana Haber Spikeri Şule Akan da hazır bulundular.

Programa katılan kadın konuklar Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın öncülüğünde birarada olmaktan mutlu olduklarını kaydederek Akar’a teşekkür ettiler.

Konuklar 8 Mart’a özel hazırlanan pastayı hep birlikte kestiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır