passo
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına gerek konuk olarak katılan, gerekse telefonla bağlanan isimler tüm kadınlarımızın günlerini kutlayarak, kadınların maruz kaldıkları ayrımcılık ve şiddetin son bulmasını temenni ettiler. Kadınlara […]

Gün FM’de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına gerek konuk olarak katılan, gerekse telefonla bağlanan isimler tüm kadınlarımızın günlerini kutlayarak, kadınların maruz kaldıkları ayrımcılık ve şiddetin son bulmasını temenni ettiler.
Kadınlara dair önemli değerlendirmeler yapıldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Münire Burcu, Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör, Afyonkarahisar Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Başkanı Avukat Nilgün Seçen, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Üyesi Funda Güleç Yaman, Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi ve AFDİDER Kadın Temsilcisi Sema Akdağ, Afyonkarahisar Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatma Kilci Kavas, AFSÜ Eczacılık Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Nur Nehir Baltacı ile Eczacılık Fakültesi öğrencileri Beyza Nur Yalabık, Büşra Taneli ve Ceyda Alabey, Mareşal Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Münevvere Aydoğmuş, Ağır Vasıta Şoförü Ummuhan Koca, AFAD’da görevli Jeofizik Yüksek Mühendisi Dilek Nuriye Şenol, Emekli Bankacı Mehtap Erişmiş, Gazeteciler Şule Akan, Huriye Mazi ve Fatma Yıldız Gün FM’in 8 Mart özel yayına konuk olarak katılarak önemli değerlendirmelerde bulundular.
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü ise yayına telefonla katılarak görüşlerini ifade ettiler.
“Kadın nezakettir, sevgidir, şefkattir”
Katılan tüm konuklara teşekkür eden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, “Kadınlarımızın eğitilmelerinin çok önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Kadın eğitimini alır ve mesleğini kazanırsa daha güvenle yaşayacaktır. İş yaşamında kadınlarımızın sayısının artması gerektiğini düşünüyorum. Kadın nezakettir, sevgidir, şefkattir. Sevginin simgesi olan tüm kadınlarımızın günlerini kutluyor, mutlu ve aydınlık yarınlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır