passo
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın

Gün FM’de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına gerek canlı olarak katılan, gerekse telefonla bağlanan isimler tüm kadınlarımızın günlerini kutlayarak, kadınların maruz kaldıkları ayrımcılık ve şiddetin son bulmasını temenni ettiler. Yayına […]

Gün FM’de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla gün boyu süren özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına gerek canlı olarak katılan, gerekse telefonla bağlanan isimler tüm kadınlarımızın günlerini kutlayarak, kadınların maruz kaldıkları ayrımcılık ve şiddetin son bulmasını temenni ettiler.
Yayına konuk olarak katılan isimler Ak Parti İl Kadın Kolları İl Başkanı Ferda Ertürk, MHP Kadın Koordinasyon Kurulu Başkanı Okşan Ulusoy Efe ile CHP Kadın Kolları İl Başkanı Hafize Özmen oldular.
Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Hatice Özkal ile Ali Özkaya, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti İkinci Başkanı İsmail Akar, Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, Odak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rabia Güzbey, Özgür Yapı Kurumsal İletişim Yöneticisi Mehtap Eryılmaz ve Afyon Eğitim Vakfı Müdürü Mehtap Erişmiş ise telefonla yayına katılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili değerlendirmede bulundular.
Yayına en son katılarak gün dolayısıyla görüşlerini ifade eden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, “Kadınlarımızın eğitilmelerinin çok önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Kadın eğitimini alır ve mesleğini kazanırsa daha güvenle yaşayacaktır. İş yaşamında kadınlarımızın sayısının artması gerektiğini düşünüyorum. Kadın nezakettir, sevgidir, şefkattir. Sevginin simgesi olan tüm kadınlarımızın günlerini kutluyor, mutlu ve aydınlık yarınlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır