passo
Gün FM’den Engelliler Günü’ne özel yayın

Gün FM’den Engelliler Günü’ne özel yayın

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Gün FM’de özel bir yayın düzenlendi. Programa Türkiye Beyazay Derneği Afyon Şube Başkanı ve Afyonkarahisar Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Şube Başkanı Fatma Kilci Kavas, Türkiye Beyazay Derneği Afyon Şube Genel Sekreteri Sinem Doğru, Afyonkarahisar Diyaliz Hastaları Koruma Derneği (AFDİDER) Başkanı Ahmet Akdağ, Engelli Milli Sporcu Münevvere […]

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Gün FM’de özel bir yayın düzenlendi. Programa Türkiye Beyazay Derneği Afyon Şube Başkanı ve Afyonkarahisar Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Şube Başkanı Fatma Kilci Kavas, Türkiye Beyazay Derneği Afyon Şube Genel Sekreteri Sinem Doğru, Afyonkarahisar Diyaliz Hastaları Koruma Derneği (AFDİDER) Başkanı Ahmet Akdağ, Engelli Milli Sporcu Münevvere Yılmaz, Antrenörü Oğuz Özavar, Münevvere’nin annesi ve Özel Sporcular Federasyonu İl Temsilcisi Hanife Yılmaz, Altı Nokta Körler Derneği Şube Başkanı Hakan Erdoğan ve Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Atacan konuk olarak katıldılar.
“Farkında ol ama farklı bakma”
Programda engellilerin sorunlarının sadece bir gün değil her gün hatırlanması temennisinde bulunan katılımcılar yaşadıkları sıkıntıları anlatarak Gün FM’e teşekkür ettiler. Farkında ol ama farklı bakma mesajı verilen programda kimi zaman duygu dolu anlar yaşandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır