passo
Gün FM’den Gastro Afyon çıkarması

Gün FM’den Gastro Afyon çıkarması

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO’nun ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden üç şehirden biri olan Afyonkarahisar’ın kültürel ve gastronomi zenginlikleri festivalle taçlandı. Eşsiz tatlarında her medeniyetin izini taşıyan Afyon’un mutfağı “Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali”nde sergileniyor. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve radyo çalışanları Gastro Afyon […]

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO’nun ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden üç şehirden biri olan Afyonkarahisar’ın kültürel ve gastronomi zenginlikleri festivalle taçlandı. Eşsiz tatlarında her medeniyetin izini taşıyan Afyon’un mutfağı “Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali”nde sergileniyor.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve radyo çalışanları Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali’ni gezerek renkli anlar yaşadılar.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar gezi sonunda, “Afyonkarahisar Valimiz Sn. Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Zeybek başta olmak üzere tüm emek verenlere teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır