passo
Gün FM’e teşekkür plaketi

Gün FM’e teşekkür plaketi

Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Suat Benli, Gün FM’in Büyük Zafer’in 100.yılı nedeniyle düzenledikleri etkinliklere katkıları nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a bir teşekkür plaketi takdim etti. Ziyarette Büyük Zafer’in 100.yılı nedeniyle düzenledikleri etkinliklere değinen Genel Başkan Suat Benli, Gün FM’e katkıları nedeniyle teşekkür etti. Akar ise düzenlenen etkinlikler nedeniyle Benli’nin […]

Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Suat Benli, Gün FM’in Büyük Zafer’in 100.yılı nedeniyle düzenledikleri etkinliklere katkıları nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a bir teşekkür plaketi takdim etti.
Ziyarette Büyük Zafer’in 100.yılı nedeniyle düzenledikleri etkinliklere değinen Genel Başkan Suat Benli, Gün FM’e katkıları nedeniyle teşekkür etti. Akar ise düzenlenen etkinlikler nedeniyle Benli’nin şahsında tüm emek verenleri kutladı.
Plaket takdiminde Genel Başkan Benli’ye Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Caylak ve Eren Çelebi ile Gazeteci İsmail Akar da hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır