passo
Güzelleşmenin sırları konuşuldu

Güzelleşmenin sırları konuşuldu

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Yaklaşık 3 aydır Trend Estetik Merkezi’nde hizmet verdiğini belirten Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz, “Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyim. Bunca zaman edindiğim bilgi ve tecrübeleri Afyonluların ayağına getirmek istedim. […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Yaklaşık 3 aydır Trend Estetik Merkezi’nde hizmet verdiğini belirten Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz, “Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyim. Bunca zaman edindiğim bilgi ve tecrübeleri Afyonluların ayağına getirmek istedim. Türkiye’de Antalya, İzmir, İstanbul gibi bu işin merkezi sayılacak yerlerde güzellik merkezlerinde eğitimler verdim. Benden aldıkları eğitimle birçok insan kendi güzellik merkezlerini açtı. Şimdi de memleketimde hemşerilerime hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyim” diye konuştu.
“Hem kadın hem de erkeklere yönelik uygulamalarımız var”
Trend Estetik Merkezi’nde hem kadın hem de erkeklere yönelik uygulamalar yapıldığını belirten Yılmaz, “Merkezimizde cilt bakımı, saç dökülmelerine karşı mezoterapi, bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj ve epilasyon işlemlerini son sistem cihazlarımız eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Samimi, sıcak ve hijyenik bir ortamda hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Eğer talep olursa Pazar günleri de çalışıyoruz. Günümüzde hem iş hem de özel yaşamdaki karşılaşılan sorunlar nedeniyle birçok kişi stres altında. Bu cilt sağlığını da etkiliyor. Cilt bakımı yaptıran kişiler sadece merkezimizde yapılan uygulamayla yetinmemeli onlara tavsiye ettiğimiz uygulamaları evlerinde de sürdürmeliler. Ortalama ayda bir cilt bakımı yaptırılmasını tavsiye ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Güzellik, estetik ve kişisel bakım alanlarında her türlü hizmeti verecek kapasitede bir merkezi ilimize kazandırdıklarını belirten Yılmaz, bu iş ve işlemler için artık başka şehirlere gitmeye gerek kalmadığını söyledi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Yılmaz çalışmalarını duyurma imkanı sundukları için Akar’a teşekkür etti. Akar ise tüm kadın girişimcilerin yanlarında olduklarını söyleyerek Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır