• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Güzelleşmenin sırları konuşuldu
Güzelleşmenin sırları konuşuldu
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Yaklaşık 3 aydır Trend...
22 Şubat 2017 12:33
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Yaklaşık 3 aydır Trend Estetik Merkezi’nde hizmet verdiğini belirten Estetisyen- Eğitimci Hatice Yılmaz, “Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyim. Bunca zaman edindiğim bilgi ve tecrübeleri Afyonluların ayağına getirmek istedim. Türkiye’de Antalya, İzmir, İstanbul gibi bu işin merkezi sayılacak yerlerde güzellik merkezlerinde eğitimler verdim. Benden aldıkları eğitimle birçok insan kendi güzellik merkezlerini açtı. Şimdi de memleketimde hemşerilerime hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyim” diye konuştu.
“Hem kadın hem de erkeklere yönelik uygulamalarımız var”
Trend Estetik Merkezi’nde hem kadın hem de erkeklere yönelik uygulamalar yapıldığını belirten Yılmaz, “Merkezimizde cilt bakımı, saç dökülmelerine karşı mezoterapi, bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj ve epilasyon işlemlerini son sistem cihazlarımız eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Samimi, sıcak ve hijyenik bir ortamda hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Eğer talep olursa Pazar günleri de çalışıyoruz. Günümüzde hem iş hem de özel yaşamdaki karşılaşılan sorunlar nedeniyle birçok kişi stres altında. Bu cilt sağlığını da etkiliyor. Cilt bakımı yaptıran kişiler sadece merkezimizde yapılan uygulamayla yetinmemeli onlara tavsiye ettiğimiz uygulamaları evlerinde de sürdürmeliler. Ortalama ayda bir cilt bakımı yaptırılmasını tavsiye ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Güzellik, estetik ve kişisel bakım alanlarında her türlü hizmeti verecek kapasitede bir merkezi ilimize kazandırdıklarını belirten Yılmaz, bu iş ve işlemler için artık başka şehirlere gitmeye gerek kalmadığını söyledi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Yılmaz çalışmalarını duyurma imkanı sundukları için Akar’a teşekkür etti. Akar ise tüm kadın girişimcilerin yanlarında olduklarını söyleyerek Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa