İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ve İl Başkan Yardımcısı Cuma Çiftçi ile yeni kurulan Afyonkarahisar Basın Cemiyetine (ABC) ziyarette bulundu.

Gözden kaçırmayın

BİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDUBİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDU

Ziyarette basının önemine değinen Mısırlıoğlu basın mensuplarının siyasilerin en yakın mesai arkadaşları olduğuna işaret ederek, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinin çok önemli olduğunu kaydetti. Mısırlıoğlu yeni kurulan Afyonkarahisar Basın Cemiyeti başkan ve yönetim kurulu üyelerine de başarılar diledi.

Afyonkarahisar Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akar ise Mısırlıoğlu ve arkadaşlarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

ABC’ye Özdilekler ve Akpınar’dan ziyaret

Öte yandan Afyonkarahisar Basın Cemiyetine (ABC) İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Abdurrahman Özdilekler ve kurumda VHKİ Serdar Akpınar da ziyarette bulundu.

Özdilekler ve Akpınar Afyonkarahisar Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akar ve dernek yönetimine başarı dileyerek, hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Afyonkarahisar Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Abdurrahman Özdilekler ve kurumda VHKİ Serdar Akpınar’a teşekkür etti.

Ziyaretlerde Afyonkarahisar Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Selcen Dilek Çöygün, Polat Yılmaz, Sait Karaduman, Zafer Murat Çakır ile Resul Sündük hazır bulundu.