passo
“Halkımızı Zafer yürüyüşüne bekliyoruz”

“Halkımızı Zafer yürüyüşüne bekliyoruz”

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Bu toprakların atamızın kanlarıyla, canlarıyla kazanıldığını söyleyen CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, “Büyük Taarruz’un 100.yılını hep birlikte kutlayalım. Tüm halkımızı Genel Başkanımızın da katılacağı Zafer yürüyüşüne davet ediyorum” diye konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Perşembe akşamı saat 18.00’de ilimize geleceğini söyleyen […]

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Bu toprakların atamızın kanlarıyla, canlarıyla kazanıldığını söyleyen CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, “Büyük Taarruz’un 100.yılını hep birlikte kutlayalım. Tüm halkımızı Genel Başkanımızın da katılacağı Zafer yürüyüşüne davet ediyorum” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Perşembe akşamı saat 18.00’de ilimize geleceğini söyleyen Görgöz, “Saat 21.00’de Şuhut’a gideceğiz. Atatürk Evini ziyaret edip, Kocatepe’ye yürüyeceğiz. Ülkemizin dört tarafından başta gençlik kollarımız olmak üzere yoğun bir katılım olacak. 100 yıl önceki ruhla hep birlikte yürüyeceğiz. Bu programda siyasi tavırdan öte milli birlik ve dayanışma ruhu öne çıkacaktır.Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

“Halkımız da bizim gibi düşünüyor”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı için aday olmasını istediklerini ve beklediklerini söyleyen Görgöz, “Halkımız da bizim gibi düşünüyor. Sn. Genel Başkanımız verdiği mesajlarıyla halkı kucakladı. Elbette son karar kendilerinindir ama bizim gönlümüzde yatan Cumhurbaşkanı adayı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’dur” dedi.

Her kesimden vatandaşı dinlediklerini söyleyen Görgöz, “Sayın Genel Başkanımız yukarıda ne söylüyorsa bizler de aynı şeyleri söylüyoruz. Hem eylem hem de söylem birliği içerisindeyiz. Partimize yoğun bir yönelim var. Birçok kişi üye oluyor. Köylerden, kasaba ve ilçelerden, mahallelerden partimize yoğun bir yönelim var. Biz emin adımlarla iktidara yürüyoruz. CHP Afyonkarahisar’da birinci parti olacak” diye konuştu.

“Üretemeyen, gündem belirlemeyen bir iktidarla karşı karşıyayız”

Yaşanan ekonomik sıkıntılara değinen Görgöz, “Birçok vatandaşımız kredi borçlarını ödeyemiyor. Yaklaşık dört kişiden biri borcunu ödeyemiyor. İcralık olan kişi sayısı gittikçe artıyor. Vatandaşın mevcut iktidara güveni kalmadı. Üretemeyen, gündem belirlemeyen bir iktidarla karşı karşıyayız. Biz çiftçimize, köylümüze, esnafımıza parti programımızı anlatıyoruz.  Çiftçiye uygun koşullarda mazot vereceğiz” dedi.

“Herhangi bir sorun yok”

İl yönetiminde herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleyen Görgöz, “Dimdik ayaktayız. Herhangi bir sorun yok. Bazı basın organlarında eleştirel haberler çıkıyor. Ama bu haberlerle ilgili bizim görüşümüz hiç alınmadı. Sn. Milletvekilimizle de gayet seviyeli bir şekilde görevlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Afyon büyük bir il. Her yere birlikte gitmek mümkün değil. Örgütümüzle ilgili herhangi bir sıkıntı yok” dedi.

Görgöz, Akar’ın milletvekilliğine aday olup olmadığı sorusunu,“Partimiz hangi görevi verirse onu yaparım” şeklinde yanıtladı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır