passo
“Hasta memnuniyeti odaklı çalışıyoruz”

“Hasta memnuniyeti odaklı çalışıyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Recep Özgün konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Özgün çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde Başhekim, Başhekim Yardımcıları ve diğer idari kadroların atamalarının yapıldığını kaydeden Özgün, “Güler yüzlü, çalışkan ve dinamik bir […]

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Recep Özgün konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Özgün çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde Başhekim, Başhekim Yardımcıları ve diğer idari kadroların atamalarının yapıldığını kaydeden Özgün, “Güler yüzlü, çalışkan ve dinamik bir ekip olduk. Hasta memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hastalarımızın şikayetlerini mutlaka inceliyor ve geri bildirimde bulunuyoruz. Kısa adı MHRS olan Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne hastalarımız Alo 182’den ulaşabilirler. Bu numarayı arayan hastalarımız diledikleri doktora randevu alabilirler. Burada hastalarımızdan bir ricamız olacak. Örneğin saat 11.00’e randevu alan bir hastanın saat 09.30’da hastaneye gelmesine gerek yok. Randevu saatinden 15 dakika önce hastanede bulunmaları yeterli olacaktır. Koridorlarda kalabalık ve yığılma olmaması için hastalarımızın buna dikkat etmelerini rica ediyoruz” diye konuştu.

“Karşılıklı anlayış her şeyi çözecektir”

Acil Servis’e başvuran kişilerle ilgili de değerlendirmede bulunan Özgün, “Zaman zaman durumu Acil Servis’e başvuracak kadar kritik olmayan hastalarımız da Acil Servis’e başvurabiliyorlar. Bu durum gerçekten durumu acil olan hastalarımızı etkiliyor. Acil Servis’te yoğunluk yaşanmaması için hastalarımızın daha dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Ayrıca hekimlere şiddet vakalarını da duyuyoruz. Bunların hiç olmaması da tek temennimizdir. Karşılıklı anlayış her şeyi çözecektir. Birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaşalım” şeklinde konuştu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Recep Özgün Akar’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Özgün’ün başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Recep Özgün Gün FM Anı Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı.

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan Sağlık Olsun programı Gün FM’de her Salı yayınlanıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır