passo
“Hayallerinizin peşinden gidin”

“Hayallerinizin peşinden gidin”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Taşhan Organik Bahçe İşletmecisi Mine Ay konuk olarak katıldı. İşyerinde ağırlıklı olarak Hatay yöresinden organik ürünleri sattıklarını söyleyen Ay, Taşhan’ın tarihi atmosferini herkesin görmesi gerektiğini kaydetti. Eşinin işi dolayısıyla birçok ili dolaştıklarını belirten Taşhan Organik Bahçe İşletmecisi Mine Ay, “Eşimin asker olması nedeniyle Anadolu’da birçok ilde bulunduk. Bu süreçte çalışma […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Taşhan Organik Bahçe İşletmecisi Mine Ay konuk olarak katıldı. İşyerinde ağırlıklı olarak Hatay yöresinden organik ürünleri sattıklarını söyleyen Ay, Taşhan’ın tarihi atmosferini herkesin görmesi gerektiğini kaydetti.
Eşinin işi dolayısıyla birçok ili dolaştıklarını belirten Taşhan Organik Bahçe İşletmecisi Mine Ay, “Eşimin asker olması nedeniyle Anadolu’da birçok ilde bulunduk. Bu süreçte çalışma hayatına hep katılmak istedim ama bir türlü olmadı. Eşimin son görev yeri Afyon’da emekli olmasından sonra Afyon’a yerleştik ve iş hayatına başlamam burada kısmet oldu. Taşhan’dan bir arkadaşım sayesinde haberim oldu. Sonra Organik Bahçe’yi Taşhan’da açtık. İşletmemizde ağırlıklı olarak Hatay yöresinden birçok organik ürünü satıyoruz. Kömbe, salça, nar ekşisi, zeytin yağı gibi birçok doğal ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz kendimizin de soframızda kullandığımız ürünler. Üretimini tanıdıklarımız yapıyor. Kefil olmadığım hiçbir ürünü asla müşterilerimize sunmayız” diye konuştu.
“Taşhan esnafı olarak aile gibiyiz”
Tüm kadınlara hayallerinin peşinden gitmeleri tavsiyesinde bulunan Ay, “Hayatta mutlu olmak için bana göre insanın kendi emeğiyle geçinmesi çok önemli. Tüm kadınlarımız hayallerinin peşinden gitsinler. Çalışma hayatına katılarak emeklerini değerlendirsinler. Bizler Taşhan esnafı olarak aile gibiyiz. Böyle güzel bir ortamda çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Herkesi çarşımıza bekliyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır