passo
“Hayallerinizin peşinden gidin”

“Hayallerinizin peşinden gidin”

Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen özel yayına işletmesini mikro kredi ile açan Yade Cafe Ev Yemekleri İşletmecisi Yasemin Tosbeş konuk olarak katıldı. Tüm kadınlara hayallerinin peşinden gitmeleri tavsiyesinde bulunan Tosbeş, “Hayatta mutlu olmak için bana göre insanın kendi emeğiyle geçinmesi çok önemli. Tüm kadınlarımız hayallerinin peşinden gitsinler. Çalışma hayatına katılarak emeklerini […]

Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen özel yayına işletmesini mikro kredi ile açan Yade Cafe Ev Yemekleri İşletmecisi Yasemin Tosbeş konuk olarak katıldı.
Tüm kadınlara hayallerinin peşinden gitmeleri tavsiyesinde bulunan Tosbeş, “Hayatta mutlu olmak için bana göre insanın kendi emeğiyle geçinmesi çok önemli. Tüm kadınlarımız hayallerinin peşinden gitsinler. Çalışma hayatına katılarak emeklerini değerlendirsinler” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Tosbeş yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise kadın girişimcileri desteklediklerini söyleyerek Tosbeş’e çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır