passo
“Haydi Afyon, hedef 100 bin

“Haydi Afyon, hedef 100 bin

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke bu yıl düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nda hedefin 100 bin kişinin katılımı olduğunu belirterek, “Haydi Afyon, hedef 100 bin” diye konuştu. Bu yıl Afyon Motofest’te 5 kategoride şampiyona olacağını belirten Akülke, “1500 kişilik yarış ekinbi yarış organizasyonu için ilimizde olacak. Bu yıl birbirinden […]

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke bu yıl düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nda hedefin 100 bin kişinin katılımı olduğunu belirterek, “Haydi Afyon, hedef 100 bin” diye konuştu.
Bu yıl Afyon Motofest’te 5 kategoride şampiyona olacağını belirten Akülke, “1500 kişilik yarış ekinbi yarış organizasyonu için ilimizde olacak. Bu yıl birbirinden heyecanlı yarışlar olacak. Tüm sporseverleri etkinliğimize bekliyoruz” diye konuştu.
“Ünlü sanatçılar sahne alacak”
Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Dünya Motokros Şampiyonası için 1-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Afyon Motofest’e ünlü sanatçıların da katılacağını söyleyen Akülke, “1 Eylül’de Mustafa Ceceli ile başlayacak olan Motofest konserlerinde sırasıyla 2 Eylül’de Ufuk Beydemir ve Cem Adrian, 3 Eylül’de Haluk Levent, 4 Eylül’de Merve Özbey ve Kıraç, 5 Eylül’de de İrem Derici ve Cenk Eren sahne alacak. Motofest’in biletleri önümüzdeki Valilik öncülüğünde kurulan albikere.com adlı internet sitesi üzerinden de satılıyor. Ayrıca Park Afyon AVM ve Söz Marketlerden de biletlere ulaşabilirsiniz” şeklinde bilgi verdi.
“Çadır kamplı çocuk kreşi de var”
Afyon Motofest’te düzenlenecek olan etkinlikler boyunca sabahtan akşama kadar birçok etkinlik planlandığını belirten Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, “Bu yıl çocuklar için çadır kamplı çocuk kreşi de alanda bulunacak. Aileler çocuklarını bu kreşe bırakabilecekler” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır