passo
“Hayırlı nesiller yetiştirmeye özen gösteriyoruz”

“Hayırlı nesiller yetiştirmeye özen gösteriyoruz”

Nar Tanesi Anaokulu Müdürü Asiye Pınar Çekiç ve Nar Tanesi Ortaokulu  Müdürü Tuba Yaşar Gün FM’in konuğu oldular. Programda, Çekiç ve Yaşar eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundular. “Okul öncesi dönemi oyun dönemidir” diyen Nar Tanesi Anaokulu Müdürü Asiye Pınar Çekiç, “Çocuklar aktif şekilde keşif yapmaları, ilgi ve meraklarının peşinden gidecekleri besleyici bir çevrede bulunmaları tüm gelişim […]

Nar Tanesi Anaokulu Müdürü Asiye Pınar Çekiç ve Nar Tanesi Ortaokulu  Müdürü Tuba Yaşar Gün FM’in konuğu oldular. Programda, Çekiç ve Yaşar eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

“Okul öncesi dönemi oyun dönemidir” diyen Nar Tanesi Anaokulu Müdürü Asiye Pınar Çekiç, “Çocuklar aktif şekilde keşif yapmaları, ilgi ve meraklarının peşinden gidecekleri besleyici bir çevrede bulunmaları tüm gelişim alanları için çok önemlidir. O nedenle okulun günlük programında bu imkanı yeterince tanıdığından emin olunmalı. Doğa başlı başına bir okul ve müthiş bir kaynak, bu kaynaktan yararlanan bunun çocuk için anlam ve öneminin farkında olan bir okul iyi bir okuldur. Biz Nar Tanesi Eğitim Kurumları olarak her güzel işi en mükemmel şekilde yapmaya odaklanmış, özgür düşünen, sağduyulu, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edecek, güzel ahlaklı ve hayırlı nesiller yetiştiren bir kurum olmak için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

“Büyük bir aileyiz”

“Yöneticilerinden öğretmenlerine, destek hizmetlerinden çözüm ortaklarına varıncaya kadar büyük bir aile olmanın sevincini yaşıyoruz” diyen Nar Tanesi Ortaokulu  Müdürü Tuba Yaşar, “Memleketimizi ve öğrencilerimizi çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyle buluşturmanın yanı sıra, okullarımızda üstün nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim-öğretim yapılması için gerekli alt yapıyı sağlamayı hedeflemekteyiz. Bunun için gerek fiziksel, gerekse sosyal, gerekse insan kaynakları anlamında her türlü alt yapıyı büyük bir özen ve kararlılıkla oluşturmaya çalışıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır