passo
Hem doktor adayı, hem radyocu

Hem doktor adayı, hem radyocu

Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Tıp Fakültesi öğrencisi ve radyo programcısı Hüseyin Emre Çakar oldu. “Tıp okumak en büyük hayalimdi” Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi olduğunu söyleyen Çakar, “Daha önce Atatürk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyordum. 2.sınıfta bu bölümü bırakarak yeniden sınava girdim ve AKÜ Tıp Fakültesi’ni kazandım. Tıp okumak en […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Tıp Fakültesi öğrencisi ve radyo programcısı Hüseyin Emre Çakar oldu.

“Tıp okumak en büyük hayalimdi”

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi olduğunu söyleyen Çakar, “Daha önce Atatürk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyordum. 2.sınıfta bu bölümü bırakarak yeniden sınava girdim ve AKÜ Tıp Fakültesi’ni kazandım. Tıp okumak en büyük hayalimdi. Bunun yanında çocukluk yıllarımdan beri radyoculuğa karşı da ilgim vardı. İnternette arkadaşlar arasında bir süre yayıncılık yaparak radyoculuğa başladım. Şimdi de Gün FM’de her Pazartesi 19.00-21.00 saatleri arası Radyoterapi programından dinleyicilerime sesleniyorum” diye konuştu.

“Pazartesi sendromunu yenmek için herkesi programımı dinlemeye davet ediyorum”

“Tıp Fakültesi’nden her şey çıkar arada sırada da doktor çıkar” diyen Çakar, “Tıp Fakültesi’nde okuyan öğrencilerin birçok hobisi var. Bende hem müzik hem de radyoculukla ilgileniyorum. AKÜ Tıp Fakültesi Türk Sanat Müziği korosunda şarkı söylüyorum. Programlarımda da zaman zaman şarkılar seslendiriyorum. Pazartesi sendromunu yenmek için herkesi programımı dinlemeye davet ediyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Program Çakar’ın Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın isimli şarkıyı seslendirmesiyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Emre Radyoterapi

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır