passo
“Her kurban lösemili çocuklara can”

“Her kurban lösemili çocuklara can”

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker Gün FM’in konuğu oldu. LÖSEV’in vekaleten kurban kestiğini söyleyen İlker, “Her kurban lösemili çocuklara can” diye konuştu. “Bu yıl kurban bedeli 2800 Lira” diyen İlker, “15 yıldır LÖSEV, sizlerin vekaletini alarak hijyenik et entegre tesislerine gidiyor, noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kurbanınızı kesiyor, hastalarımıza […]

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker Gün FM’in konuğu oldu. LÖSEV’in vekaleten kurban kestiğini söyleyen İlker, “Her kurban lösemili çocuklara can” diye konuştu.

“Bu yıl kurban bedeli 2800 Lira” diyen İlker, “15 yıldır LÖSEV, sizlerin vekaletini alarak hijyenik et entegre tesislerine gidiyor, noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kurbanınızı kesiyor, hastalarımıza 12 ay taze et olarak dağıtıyoruz” diye konuştu.

“Kurban bağışlarınız LÖSEV’e”

Vatandaşlara kurban bağışlarını LÖSEV’e yapmaları çağrısında bulunan İlker, “Parasızlıktan tedavi olamayan lösemili çocuğa veya yoksun kanser hastasına bağışlarınızla nefes aldırmak, kanser hastasının ve ailesinin yüzünü güldürmek de en güzel ibadettir” dedi.

LÖSEV’in lösemi ve kanserli çocuklar ile bütün yetişkin kanser hastalarına LÖSANTE Hastanesi’nde ücretsiz tanı ve tedavi hizmeti sunduğunu söyleyen İlker, maddi ve sosyal yardımlar ile yanlarında olduklarını kaydetti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır