• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Her öğrenciye ücretsiz kolej eğitimi
Her öğrenciye ücretsiz kolej eğitimi
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özel Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Kurucusu Önder Artuk konuk olarak katıldı. Programda Artuk çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Okullarında eğitim ve öğretim masraflarının tamamının devlet...
2 Ekim 2019 14:17
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özel Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Kurucusu Önder Artuk konuk olarak katıldı. Programda Artuk çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Okullarında eğitim ve öğretim masraflarının tamamının devlet tarafından karşılandığını belirten Özel Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Kurucusu Önder Artuk, “Kolejimiz kayıtları merkezi sınav sistemine göre değil doğrudan kolejimize başvuruyla yapılmaktadır. Kolejimizdeki öğretmenlerimiz özel öğretim kurumları tecrübesi ile yetişmiş, alanında uzman, öğretmenliğin gerekliliği olan vasıflara sahip eğitimcilerdir” diye konuştu.
“Sportif faaliyetlere de önem veriyoruz”
“Özel Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji ders başarısının yanı sıra öğrencilerin sağlıklı birer birey olarak yetişmesi için sportif faaliyetlere gereken önemi vermektedir” diyen Artuk, “Bu kapsamda gerekli çalışmaları yapan okulumuz karate dalında Avrupa, Balkan ve dünya şampiyonu, bisiklet il birincilikleri, voleybol il birincilikleri, satranç il birincilikleri, eskrim şampiyonlukları, tenis dereceleri elde etmiştir. Kolejimiz 15 bin metrekare alan ve 7 bin 200 metrekare kapalı alan üzerine yapılmış olup öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını sağlayacak spor alanlarına, kantine, alanlara özel son teknoloji atölyelere, yemekhane ve mescit gibi birçok alanı bünyesinde barındırmaktadır” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Çift yabancı dil eğitimi”
Okullarında Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Gıda Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi ve Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi bölümlerinin bulunduğunu belirten Artuk çift yabancı dil eğitimi uyguladıklarını da sözlerine ekledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa