passo
“Her şey ailede başlar”

“Her şey ailede başlar”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Aile Saati programına Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu. Kumartaşlı programda şehit ailelerinin hepimize emanet olduğunu söyleyerek tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle andı. “İlk eğitim ailede verilir” Aile birliğinin korunması, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Aile Saati programına Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu. Kumartaşlı programda şehit ailelerinin hepimize emanet olduğunu söyleyerek tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle andı.
“İlk eğitim ailede verilir”
Aile birliğinin korunması, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen aile yılının önemli olduğunu vurgulayan Kumartaşlı, “Bu konuda öncülük eden Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Vali yardımcılarımıza çok teşekkür ederiz. Bizim Türk Milleti olarak binlerce yıldır var oluşumuzun kesinlikle en büyük sebebi, hatta tek sebebi bizim sağlam bir aile yapısına sahip olmamızdandır. Aile bizim toplumumuz için bambaşkadır. Her şey ailede başlar. İlk eğitim ailede verilir. Anne ve babalarımızın çocuklarına doğru örnek olması gerekir. Vatan ve millet sevgisi ailede öğrenilir” diye konuştu.
Günümüzde ailenin milli ve manevi değerler üzerine kurulması, korunması ve güçlendirilmesi gerektiğini kaydeden Kumartaşlı program dolayısıyla Gün FM yetkililerini tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır