passo
“Her sıkıntının devası mutlaka vardır”

“Her sıkıntının devası mutlaka vardır”

İlimizde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunan DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Kerem Altun Gün FM’i ziyaret ederek Gündem programına konuk oldu. Bu ekonomik sıkıntılara karşı erken seçimin gerekli olduğunu söyleyen Altun, “Çözüm DEVA Partisi’dir. Her sıkıntısının devası mutlaka vardır. Biz parti olarak iktidara hazırız” diye konuştu. “Hep birlikte başaracağız” diyen DEVA Partisi Genel Başkan […]

İlimizde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunan DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Kerem Altun Gün FM’i ziyaret ederek Gündem programına konuk oldu. Bu ekonomik sıkıntılara karşı erken seçimin gerekli olduğunu söyleyen Altun, “Çözüm DEVA Partisi’dir. Her sıkıntısının devası mutlaka vardır. Biz parti olarak iktidara hazırız” diye konuştu.

“Hep birlikte başaracağız” diyen DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Kerem Altun, “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi hayata geçirmeyi hedeflerken, katılımcı bir süreç işleterek geniş bir siyasi ve toplumsal mutabakat arayışının şart olduğunu biliyoruz. Bu nedenle istişare ve ortak akılla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

“Parti olarak iktidara hazırız”

Anadolu’yu karış karış gezerek vatandaşın sorunlarını dinlediklerini belirten Altun, “Tüm sorunların devası bizde.  Çözüm DEVA Partisi’dir. Her sıkıntısının devası mutlaka vardır. Biz parti olarak iktidara hazırız” diye konuştu.

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Kerem Altun, Akar’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Altun’a çalışmalarında başarılar diledi.

Yayın esnasında radyoda DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ile kalabalık bir partili grubu da hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır